Strona główna > M > Microsoft Office 2019

Microsoft Office 2019

WersjaMicrosoft Office 2019 LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 8 / Windows 10 / Windows 7 64 / Windows 8 64 / Windows 10 64
DeweloperMicrosoft Corporation
Strona do pobraniaMicrosoft Office 2019

Microsoft Office 2019 to dziesiąta i najnowsza wersja popularnego pakietu specjalistycznych aplikacji produktywnościowych dla domu i biznesu, wykorzystywanych przez miliony użytkowników domowych, zespołów biznesowych, pracowników oświaty, studentów i organizacji rządowych do obsługi codziennego tworzenia, edycji, zarządzania, współpracy i udostępniania dokumentów. Dzięki pełnemu wsparciu dla tworzenia indywidualnego lub zespołowego, MS Office 2019 wykorzystał wiele rozwiązań i usług dostępnych wcześniej wyłącznie w popularnej usłudze chmurowej Office 365 i udostępnił je wszystkim użytkownikom desktopowego Office'a.

Podobnie jak poprzednie wersje pakietów Office, jego najnowszą, nową wersję można nabyć jako samodzielną wieczystą licencję jednorazową dla użytkowników domowych i biznesowych (która obejmuje dostęp do pełnych wersji programów Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote dla systemu Windows), a także roczną subskrypcję Office 365, która odblokowuje dodatkowe usługi w chmurze, aplikacje na komputery lokalne (Plus Access i Publisher), aplikacje internetowe i mobilne Office, ekskluzywne opcje przechowywania i udostępniania plików w chmurze, głębokie usługi bezpieczeństwa i zgodności, pracę zespołową i inne zaawansowane opcje.

Oprócz tradycyjnych niezbędnych narzędzi do tworzenia dokumentów wprowadzonych z oferty Office 365 Pro Plus, która powstała w latach 2016-2019, ten najnowszy pakiet Office jest również wyposażony w Skype for Business i inne rozszerzone opcje IT zaprojektowane od podstaw, aby umożliwić zarówno nowicjuszom, jak i wytrawnym weteranom pakietu pełne wykorzystanie jego wszechstronnych narzędzi.

Proszę mieć świadomość zakupu Office poprzez jego “jednorazowy zakup” opcja, otrzymasz wieczystą licencję dla domu lub firmy PC, ale nie dostaniesz regularne aktualizacje i aktualizacje funkcji, które użytkownicy dostać. Chociaż ta lokalna oferta jest bardzo wygodne dla użytkowników, którzy są używane do dostępu do aplikacji za pośrednictwem tradycyjnych aplikacji systemu Windows lub gdy ich komputer jest w trybie offline. Jednak, ponieważ Office jest w pełni funkcjonalny pakiet produktywności, który pochodzi z wysoce zaawansowanych aplikacji, zapewni Ci doskonałą obsługę przez najbliższe lata, nawet bez aktualizacji, które miesięczna subskrypcja Office 365 użytkownicy dostaną.

Microsoft Office 2019 jest tłumaczony na 102 języki i jest opłacalne oprogramowanie online Trialware jako usługa, z obsługą zakupu wieczystych licencji dla aplikacji offline.

Nowe funkcje

Największy wkład w Office 2019 w stosunku do jego poprzednika Office 2016 przyszedł wraz z udostępnieniem nowych funkcji i usług wprowadzonych w Office 365. W edytorze tekstu Word są to m.in. nowe narzędzia, takie jak Speech Feature (do dźwiękowego odtwarzania zaznaczonego tekstu), Learning Tools (które automatycznie poprawią Twoje dokumenty), Black theme (doskonała opcja UI do przyciemniania ekranu i usuwania różnych niepotrzebnych elementów z pulpitu).

Inne aplikacje otrzymały lepszą obsługę pióra lub rysika, lepsze zarządzanie skrzynką odbiorczą w Outlooku, nowe formuły i wykresy w Excelu oraz nowe funkcje animacji w PowerPoincie. Jedną z wartych odnotowania zmian jest usunięcie tradycyjnej aplikacji OneNote w wersji x86, która została zastąpiona wersją UWP OneNote, która jest dołączona do systemu operacyjnego Windows 10. Korzystanie z klasycznej aplikacji jest traktowane jako funkcja opcjonalna.

Interfejs użytkownika pakietu Office 2019 pozostał niezmieniony w porównaniu do pakietu Office 2016, umożliwiając użytkownikom starszych pakietów łatwe uaktualnienie do nowszych aplikacji.

Uwaga: 30-dniowa wersja próbna (Signup Required). Wymaga .NET Framework.

Dostępne również: Pobierz Microsoft Office dla komputerów Mac

.

By Serena

IG:dm Instagram Messenger :: 3DMark Basic Edition
Przydatne linki