Strona główna > M > Microsoft Office 2010 (64-Bit)

Microsoft Office 2010 (64-bit)

WersjaMicrosoft Office 2010 SP2 (64-bit) LATEST
WymaganiaWindows XP64 / Vista64 / Windows 7 64
DeweloperMicrosoft Corporation
Strona do pobraniaMicrosoft Office 2010 (64-bit)

Microsoft Office 2010 pojawił się w lecie 2010 roku, przynosząc ze sobą nie tylko unowocześnione wersje wszystkich swoich wielokrotnie nagradzanych aplikacji produktywnościowych, takich jak Word, Excel czy PowerPoint, ale także dodatki online, które wreszcie umożliwiły użytkownikom z całego świata bezpośrednią współpracę przy tworzeniu nowych dokumentów. Jednak ta wielka ewolucja formuły Office była możliwa dzięki doświadczeniu, jakie programiści Microsoft Corp. zebrali podczas produkcji poprzednika Office 2007, który po raz pierwszy zaprezentował publiczności nowy graficzny interfejs użytkownika (Fluent User Interface), szeroki wachlarz narzędzi i funkcji współpracy. Na bazie Office 2007, nowa wersja pakietu Office stała się jednym z najbardziej znanych pakietów do tworzenia dokumentów, zarządzania współpracą i optymalizacji obiegu dokumentów na rynku, znacznie przyćmiewając konkurencję.

Podstawowymi usprawnieniami, które każdy użytkownik Office 2010 natychmiast odczuł, były dodatkowe ulepszenia interfejsu użytkownika (dostosowywalne wstążki w końcu pojawiły się we wszystkich aplikacjach Office), szybsza wydajność, tryb współpracy pozwalający wielu użytkownikom na edycję tego samego dokumentu, szybsze wyszukiwanie w Outlooku, lepsze narzędzia obrazkowe, skoncentrowany na bezpieczeństwie tryb piaskownicy Protected View, rozszerzona obsługa formatów plików, nowy interfejs widoku Backstage oraz bezpośrednia integracja z platformami przechowywania i współpracy w chmurze OneDrive i SharePoint. Dodatkowo, wraz z premierą Office 2010 zadebiutował Office Online, zbiór darmowych, opartych na sieci Web wersji programów Word, Excel, OneNote i PowerPoint.

Microsoft Office 2010 64 bit był pierwszą wersją tego pakietu, która pozwala użytkownikom nie tylko na zakup jednego z ośmiu poziomów pakietów aplikacji (od podstawowego poziomu Starter do w pełni funkcjonalnego Professional Plus), ale także na zakup licencji poszczególnych aplikacji. Do końca 2011 roku sprzedano ponad 200 milionów licencji pakietu Office 2010.

Nowe funkcje w Office 2010

Microsoft Office posiada szeroką gamę funkcji, które wpływają na każdą aplikację oferowaną w tym pakiecie. Obejmuje to lepszą akcelerację sprzętową dla łatwiejszego prezentowania elementów wizualnych, ulepszenia efektów czcionek, ulepszenia kadrowania, usuwanie tła, zintegrowane przechwytywanie zrzutów ekranu oraz szerszy wachlarz opcji dostępności (w tym obsługę większej liczby języków i lepszą obsługę zamiany tekstu na mowę).

Microsoft Word 2010 64 bit otrzymał wielką wizualną i wydajnościową aktualizację w Office 2010. Użyteczność aplikacji została zwiększona dzięki bardziej wydajnym opcjom wklejania, nowemu panelowi nawigacji, ulepszeniom widoku Backstage View, możliwości natywnego zapisywania/eksportowania plików PDF, edycji zespołowej i możliwości jednoczesnego zapisywania dokumentów na dysku lokalnym i w chmurze. Jednak niektóre funkcje znalezione w Office 2007 Word zostały usunięte – zintegrowane skanowanie dokumentów, asystent uruchamiania, diagnostyki i różnych Clip Organizer funkcji, i więcej.

Excel 2010 stać zasilany z zupełnie nowym i zoptymalizowanym silnikiem obliczeniowym, nowe funkcje wykresów, opcje filtrowania, makro nagrywania elementów wykresu, i wielkie rozszerzenie punktu danych w serii danych (ograniczone tylko przez ilość pamięci użytkownika).

Wszystkie pozostałe elementy pakietu Office 2010 otrzymały znaczącą poprawę funkcjonalności i interfejsu użytkownika, umożliwiając użytkownikom domowym i firmom każdej wielkości lepszą optymalizację zarządzania dokumentami i codziennego obiegu dokumentów.

Uwaga: Free to Try.

By BabbyToppings

Free Netflix Downloader :: DirectX 9.0c
Przydatne linki