Strona główna > P > Photo Stamp Remover

Photo Stamp Remover

WersjaPhoto Stamp Remover 13.0 LATEST
WymaganiaWindows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
DeweloperSoftOrbits
Strona do pobraniaPhoto Stamp Remover

Photo Stamp Remover to narzędzie do korekcji zdjęć, które potrafi usuwać znaki wodne, datowniki i inne niechciane obiekty pojawiające się na fotografiach. Oferując w pełni automatyczny proces, program wykorzystuje inteligentną technologię przywracania do wypełnienia wybranego obszaru teksturą wygenerowaną z pikseli wokół zaznaczenia, tak aby defekt naturalnie wtopił się w resztę obrazu. To, co wymaga godzin pracy przy użyciu narzędzia do klonowania, może być usunięte w ciągu minuty przy użyciu Photo Stamp Remover.

Używając Watermark Remover, możesz usunąć niechciane artefakty, takie jak datowniki, znaki wodne, loga i niepożądane obiekty. Można również usunąć niedoskonałości twarzy i skóry, takie jak zmarszczki, trądzik i tatuaże. Obszar z usuniętym artefaktem wypełniany jest automatycznie generowaną teksturą. Dzięki temu zdjęcie wygląda naturalnie, jakby zawsze tak wyglądało.

Większość rodzin posiada setki zdjęć, które chciałyby zachować, aby cieszyć się nimi przez całe życie. Niestety, wiele z nich siedzi w albumach, książkach lub leży luzem w pudełkach, ulegając zadrapaniom i gromadząc brud. Na szczęście istnieje Photo Stamp Remover. Wystarczy zeskanować zdjęcia do komputera i użyć programu do usuwania znaków wodnych, aby usunąć rysy, pęknięcia i plamy kurzu.

Dzięki tej aplikacji możesz przywrócić zdjęcia do poprzedniego stanu przy minimalnym zamieszaniu. Wystarczy otworzyć zdjęcie w programie, wybrać obszar, który ma być przywrócony i kliknąć Podgląd. Jeśli podoba ci się to, co widzisz, kliknij przycisk Start. To w zasadzie wszystko, co musisz zrobić. Dzięki zaawansowanemu algorytmowi przywracania, program automatycznie usuwa niedoskonałości. Defekty wtapiają się w tło w sposób czysty.

Dzięki obsłudze trybu wsadowego, program do usuwania znaków wodnych umożliwia przetwarzanie więcej niż jednego zdjęcia jednocześnie. Na przykład, możesz usunąć stempel z datą, który Twój aparat pozostawił na kilku zdjęciach. Wystarczy zdefiniować obszar, w którym znajduje się stempel i rozpocząć proces uzdrawiania. It will remove the date stamp on all photos automatically while you're sipping your coffee.

You can select the unwanted artifact manually or select the color and watermark remover will remove the artifact that has the same color. Na przykład, może pomóc usunąć z fotografii tekst i datowniki, które mają ten sam, stały czarny kolor.

Image StampRemover jest przede wszystkim skierowany do codziennych, przypadkowych posiadaczy aparatów, którzy chcą po prostu usunąć pewne niedoskonałości ze zdjęć bez konieczności kupowania bogatszego w funkcje pakietu do edycji zdjęć i bałaganu z instrukcją obsługi, aby zacząć.

Features and Highlights

Usuń niechciane artefakty z nowych zdjęć Odmłodź stare zdjęcia Usuń wady za pomocą kliknięcia myszką Usuń artefakty według koloru Retuszuj więcej niż jedno zdjęcie Nie musisz instalować dużych edytorów zdjęć

Uwaga: 30-dniowa wersja próbna.

By Helyn

Java Development Kit for Mac :: Finale for Mac
Przydatne linki