Strona główna > R > Realtek Hd Audio Manager

Realtek HD Audio Manager

WersjaRealtek HD Audio Manager R2.82 LATEST
WymaganiaWindows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
DeweloperRealtek
Strona do pobraniaRealtek HD Audio Manager

Realtek HD Audio Manager jest jednym z najbardziej powszechnie dostępnych aplikacji sterownika karty dźwiękowej, dedykowany do zapewnienia użytkownikom z chipów dźwiękowych narzędzia na płycie głównej z najbardziej dokładnej jakości dźwięku, dostęp do wszystkich funkcji sprzętu na pokładzie, rozwiązać problemy kompatybilności, które mogą być obecne z podstawowych sterowników systemu Windows, naprawić różne błędy, które mogą pojawić się podczas całego produktu użytkowania, i dodać wsparcie dla nowych systemów operacyjnych.

Ten pakiet sterowników zawiera wsparcie dla wszystkich głównych kodeków dźwiękowych, zapewniając Twojemu komputerowi wsparcie dla przetwarzania dźwięku, odtwarzania multimediów, nagrywania dźwięku, zarządzania głośnikami i nie tylko. Jak przeinstalować Realtek HD audio manager w Windows 10? Sprawdź teraz!

Instalacja i użytkowanie

Realtek HD Audio Manager jest dostarczany w pojedynczym pakiecie instalacyjnym, który można łatwo zainstalować na każdym obsługiwanym systemie operacyjnym Windows (Windows XP, 7, Vista, 8, 8.1, i 10), po prostu postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Oprócz instalacji automatycznej można również zainstalować sterownik dźwięku Realtek za pomocą funkcji Aktualizuj oprogramowanie sterownika znajdującej się w Menedżerze urządzeń. Użyj przycisków “Let me pick from a list of device drivers on my computer” oraz “Have Disk” i skieruj narzędzie do aktualizacji w stronę folderu, w którym rozpakowano plik .cab z pakietu sterowników Realtek. Po automatycznej lub ręcznej instalacji, upewnij się, że ponownie uruchomisz komputer.

Główny interfejs HD Audio Manager jest dostępny poprzez ikonę na pasku zadań Windows. Interfejs użytkownika aplikacji zawiera dwie zakładki (do zarządzania Głośniki lub Mikrofon), z dogłębnym mieszaniem zarówno dla stosunku Lewy / Boczny i Głośność, konfigurację głośników, dźwięk przestrzenny tweaking, i audio jack re-tasking źródła. Zakładka Efekt dźwiękowy może być użyta do wyboru emulowanego środowiska dźwiękowego, ustawień korektora lub dostrajania dźwięku mikrofonu dla Karaoke.

Features and Highlights

In addition to providing deep driver support, the tool features an excellent user-accessible utility for managing your sound card capabilities. Jego uproszczony interfejs użytkownika pozwala na zarządzanie wejściami dźwięku, ponowne przypisywanie portów audio do dowolnych preferowanych wejść/wyjść, elastyczne miksowanie, precyzyjne funkcje koordynacji i ustawianie sceny dźwiękowej (słuchawki, stereo, surround, z ustawieniami wzmocnienia dB i odległości). Menedżer dźwięku może być również używany do ustawiania renderowania dźwięku 3D i syntezy mowy.

Opcje dla wejścia audio (mikrofon) są również w pełni funkcjonalne, w tym korektor, tłumienie hałasu, tworzenie wiązki i Acoustic Echo Cancelation.

Użytkownicy laptopów mogą również skorzystać z funkcji zarządzania energią, która jest dostępna poprzez małą ikonę baterii w dolnym rogu okna oprogramowania HD Audio. Można w niej wyłączyć różne funkcje audio, które pochłaniają energię, gdy laptop pracuje na zasilaniu bateryjnym.

łyskawicznie przejdź z czatu grupowego do wideokonferencji za pomocą jednego przycisku. Zespoły składające się z 10 lub 10 000 osób mogą spotykać się w jednym miejscu, niezależnie od tego, w ilu miejscach się znajdują. Zaproś wszystkich, z którymi pracujesz, do czatu, spotkań, rozmów i współpracy - wszystko to w jednym miejscu, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Podziel się swoją opinią i osobowością. Wysyłaj gifty, naklejki i emojis na czacie grupowym lub w wiadomościach indywidualnych. Już nigdy więcej nie krzycz “kto właśnie dołączył?!”. Korzystaj z funkcji Teams dla komputerów PC, połączeń, systemu telefonicznego, planu połączeń lub trasowania bezpośredniego, aby wyeliminować stres związany z połączeniami konferencyjnymi.

Funkcje i najważniejsze cechy

Do 500 tys. użytkowników
Komunikuj się i współpracuj z dużymi i małymi zespołami.

Udostępnianie ekranu
Wybierz, co chcesz pokazać na czacie lub spotkaniu: pulpit, konkretną aplikację, prezentację lub plik.

Rozmycie tła
Wyeliminuj czynniki rozpraszające i zapewnij płynny przebieg spotkań dzięki rozmyciu tła.

Dostęp dla gości
Udziel osobom spoza Twojej organizacji dostępu do istniejących zespołów i kanałów w oprogramowaniu klienckim MS Teams.

Współtworzenie
Dostęp, udostępnianie i edytowanie plików Word docs, PowerPoint i Excel w czasie rzeczywistym.

Współdzielenie plików
Wspólne udostępnianie plików współpracownikom i wspólna praca nad nimi.

Ponad 250 zintegrowanych aplikacji i usług
Wprowadź do Teams aplikacje i usługi, które uwielbiasz, aby stworzyć centrum pracy zespołowej w swojej organizacji.

Bezpieczeństwo i zgodność
Pomóż zachować bezpieczeństwo informacji dzięki szyfrowaniu danych Microsoft Teams w stanie spoczynku i podczas przesyłania.

Kilka funkcji Teams jest dostępna tylko w płatnej wersji usługi Microsoft 365. W pełni funkcjonalna, płatna wersja Teams obejmuje:

Dodatkową pamięć masową, w przypadku planów rozpoczynających się od 1 TB pamięci na pliki na użytkownika. Bogatą współpracę z plikami w aplikacjach pakietu Office na pulpicie. Planowanie spotkań i inteligentne funkcje wideo. Dodatkowe integracje z aplikacjami własnymi i innych firm. Zaawansowane kontrole informatyczne. Bezpieczeństwo i zgodność na poziomie przedsiębiorstwa.

Dostępne również: Pobierz Microsoft Teams for Mac

By Lachance

Microsoft Teams (32-bit) :: Unpark CPU
Przydatne linki