Strona główna > i > Instagram For Chrome

Instagram for Chrome

WersjaInstagram for Chrome LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 7 64 / Windows 8 / Windows 8 64 / Windows 10 / Windows 10 64
DeweloperNotifications For Instagram
Strona do pobraniaInstagram for Chrome

Sprawdź swoje powiadomienia Instagram szybko i łatwo bezpośrednio z paska narzędzi. Wystarczy kliknąć na ikonę rozszerzenia i uzyskać wszystkie nowe rzeczy i Instagram powiadomienia. Jeśli spodoba Ci się jakiś obrazek, po prostu kliknij na niego, a otworzy się on w aplikacji Instagram for Chrome. Łatwo i przyjemnie - możesz sprawdzić, kto Cię śledzi!

Z aplikacją Instagram for Chrome będziesz zawsze na bieżąco z najnowszymi wiadomościami z Instagrama, nie przerywając czynności, które wykonujesz. Jest to najszybszy i najprostszy sposób, aby sprawdzić swoje powiadomienia Instagram prawo z przeglądarki Windows PC.

Proszę zostawić komentarze i sugestie w sekcji Recenzje lub wsparcia i będzie odpowiedzieć i spróbować włączyć jak najwięcej nowych funkcji, jak to możliwe. Z Twoją pomocą, To będzie Notifications for Instagram najlepsze rozszerzenie Instagram.

Hands down, najlepsze rozszerzenie Instagram dla Google Chrome! Sprawdź swoje powiadomienia Instagram szybko i łatwo bezpośrednio z paska narzędzi. Enjoy!

Also Available: Pobierz Instagram dla Mac

By ArkLeandry

AirDroid for Mac :: Sumatra PDF (32-bit)
Przydatne linki