Strona główna > i > Instagram

Instagram

WersjaInstagram LATEST
WymaganiaWindows 10 (32-bit) / Windows 10 (64-bit)
DeweloperInstagram Team
Strona do pobraniaInstagram

Instagram dla Windows 10 to oficjalna aplikacja największej na świecie sieci społecznościowej do dzielenia się zdjęciami. Zoptymalizowana do użytku na urządzeniu z systemem Windows 10 przy użyciu zarówno tradycyjnej klawiatury i myszy lub kontroli dotykowej, ta aplikacja przynosi świat zabawy udostępniania zdjęć do urządzeń w domu, pracy lub w podróży. Udowodniła, że jest siecią społecznościową z wyboru dla nowego pokolenia, które woli dzielić się swoimi doświadczeniami i aktualizacjami w formie zdjęć, z wbudowanymi narzędziami, które sprawiają, że tworzenie zdjęć jest przyjemne i uproszczone, z zaledwie kilkoma sekundami dzielącymi Cię od zrobienia zdjęcia, edycji go, aby uczynić go bardziej wpływowym i umieszczenia go na głównym kanale do oglądania przez przyjaciół, rodzinę, a nawet cały świat.

Inną innowacyjną i bardzo udaną funkcją platformy Instagram jest jej usługa Stories, umożliwiająca użytkownikom tworzenie osobnego kanału wypełnionego ich zdjęciami, filmami, tekstem i niestandardowymi rysunkami, które będą dostępne dla subskrybentów kanału w ograniczonym czasie. W ciągu zaledwie 24 godzin, wszystkie posty w Instagram Story zniknie na zawsze i będzie ponownie pojawić się na swoim profilu siatki lub paszy.

Z ponad 500 milionami użytkowników z całego świata, aplikacja pomoże Ci wyrazić siebie, dzieląc się codziennymi chwilami i podkreślając zabawne wydarzenia z Twojego życia. Aplikacja promuje odkrywanie nowych zabawnych zdjęć, ciekawych ludzi, a także pozwala na bezpośrednie przesyłanie wiadomości i udostępnianie prywatnych zdjęć, filmów poprzez specjalną usługę Instagram Direct. Aby uczynić tę sieć społeczną jeszcze bardziej atrakcyjne, można udostępniać swoje publiczne posty na każdej z popularnych sieci społecznych, takich jak Facebook, Twitter, Tumblr, i innych.

Oficjalna aplikacja Windows 10 aplikacji brakuje dostępu do niektórych funkcji znalezionych na platformach mobilnych, ale nadal zapewnia doskonały dostęp do tego fenomenalnie popularnej platformy photo-sharing.

Instalacja i użytkowanie

Instagram dla PC waży w około 200 MB, umożliwiając wszystkim użytkownikom łatwe pobranie i zainstalowanie go na komputerze domowym lub służbowym i laptopie z zaledwie kilkoma minutami czasu oczekiwania. Po zainstalowaniu, aplikacja może być łatwo cieszyć się albo w ojczystym języku angielskim lub dowolnym z dodatkowych 30 języków. Podobnie jak w przypadku innych aplikacji sieci społecznościowych, aby w pełni wykorzystać Instagram trzeba będzie dać mu uprawnienia do następujących usług i sprzętu – lokalizacja użytkownika, kamera internetowa, mikrofon, dostęp do połączenia internetowego, kontakty, galeria zdjęć, i biblioteki wideo.

Ale oprócz procesorów X86, aplikacja jest również w pełni kompatybilny z maszynami z systemem Windows 10, które działają na procesorach ARM. Aplikacja wymaga co najmniej 2 GB wolnej pamięci RAM.

Features and Highlights

Oficjalna aplikacja dla systemu Windows 10 największej na świecie sieci społecznościowej umożliwiającej dzielenie się zdjęciami. Usprawnione narzędzia do publikowania zdjęć i filmów z codziennych wydarzeń i ważnych przeżyć. Udostępniaj swoje materiały znajomym, rodzinie lub całemu światu. Intuicyjny i szybki interfejs. Stories – Nadawaj specjalne wydarzenia z Twojego życia do swoich zwolenników z limitem czasowym, który trwale usunie Twoje posty po 24 godzinach! Direct – Uwolnij moc bezpośredniego udostępniania tekstu, zdjęć i filmów. Zoptymalizowana dla komputerów stacjonarnych, laptopów i tabletów z systemem Windows 10. Pełne wsparcie dla urządzeń z systemem Windows 10 ARM. 100% ZA DARMO!By FlorioBraggs

Adobe Photoshop (64-bit) :: UltraISO
Przydatne linki