Strona główna > i > Instagram For Mac

Instagram for Mac

WersjaInstagram for Mac LATEST
WymaganiamacOS 10.12 Sierra or later
DeweloperNotifications For Instagram
Strona do pobraniaInstagram for Mac

Sprawdź swoje powiadomienia Instagram szybko i łatwo bezpośrednio z paska narzędzi. Wystarczy kliknąć na ikonę rozszerzenia i uzyskać wszystkie nowe rzeczy i Instagram powiadomienia. Jeśli podoba Ci się jakiś obrazek, po prostu kliknij na niego, a otworzy się on w aplikacji Instagram for Mac. Łatwo i przyjemnie - możesz sprawdzić, kto Cię śledzi!

Dzięki aplikacji Instagram for Chrome będziesz zawsze na bieżąco z najnowszymi wiadomościami z Instagrama, bez przerywania rzeczy, które robisz. Jest to najszybszy i najprostszy sposób, aby sprawdzić swoje powiadomienia Instagram bezpośrednio z przeglądarki.

Proszę zostawić komentarze i sugestie w recenzji lub sekcji wsparcia i to będzie odpowiedzieć i spróbować włączyć jak najwięcej nowych funkcji, jak to możliwe. Z Twoją pomocą, To będzie Notifications for Instagram najlepsze rozszerzenie Instagram.

Hands down, najlepsze rozszerzenie Instagram dla Google Chrome! Sprawdź swoje powiadomienia Instagram szybko i łatwo bezpośrednio z paska narzędzi. Enjoy!

Also Available: Pobierz Instagram dla Chrome dla Windows

.

By Jorrie

Cool Edit Pro :: Rufus
Przydatne linki