Strona główna > W > Webtorrent (64-Bit)

WebTorrent (64-bit)

WersjaWebTorrent 0.24.0 (64-bit) LATEST
WymaganiaWindows 10 (64-bit)
DeweloperFeross Aboukhadijeh
Strona do pobraniaWebTorrent (64-bit)

Program WebTorrent Desktop służy do strumieniowego przesyłania torrentów. Niezależnie od tego, czy jest to film z Internet Archive, muzyka z Creative Commons, czy audiobook z Librivox, można go od razu odtworzyć. Nie musisz czekać na zakończenie pobierania. WebTorrent Desktop to szybki, darmowy, niekomercyjny & open source. Narzędzie jest niesamowitym klientem torrentów strumieniowych dla przeglądarki internetowej i pulpitu! WebTorrent PC Desktop łączy się zarówno z BitTorrentem jak i peerami app.

Chroń się już teraz pobierając HMA! Pro VPN!

Aplikacja jest napisana całkowicie w JavaScript – języku sieci – i używa WebRTC do transportu peer-to-peer, gdy tylko jest to możliwe. Do korzystania z oprogramowania w przeglądarce internetowej nie są wymagane żadne wtyczki do przeglądarki, rozszerzenia ani instalacja. Niezależnie od tego, czy jest to film z Internet Archive, muzyka z Creative Commons, czy audiobook z Librivox, możesz odtworzyć go od razu. Nie musisz czekać, aż skończy się pobierać.

Dlaczego?
Wyobraź sobie serwis YouTube typu peer-to-peer, w którym widzowie pomagają w udostępnianiu zawartości serwisu. Ułatwiając korzystanie z BitTorrenta, możemy zachęcić więcej osób do uczestnictwa i podjąć pierwsze kroki w kierunku ponownego zdecentralizowania Internetu.

Jak to wypróbować?
Zobacz aplikację w akcji na stronie Instant.io. Wyślij plik do znajomego za pomocą BitTorrenta! Możesz też zainstalować program WebTorrent Desktop dla systemów Mac, Windows i Linux. Wypróbuj szybkiego, lekkiego, nowego klienta torrenta już dziś!

Właściwości i zalety

Lekka, szybka aplikacja torrentowa Piękne wrażenia użytkownika Bezpłatna, niekomercyjna, bez reklam i typu open source Natychmiastowe przesyłanie strumieniowe wideo i audio Oprogramowanie pobiera fragmenty plików z sieci na żądanie w celu natychmiastowego odtwarzania. Nawet jeśli plik nie jest w pełni pobrany, wyszukiwanie nadal działa. (Poszukiwanie po prostu zmienia priorytety, które elementy są pobierane z sieci). Przesyłaj strumieniowo wideo do AirPlay, Chromecast i DLNA W oparciu o najpopularniejszy i najbardziej wszechstronny pakiet torrentowy w Node.js, web torrent W pełni funkcjonalny, ale bez zbędnego balastu Otwiera linki magnet i pliki .torrenta Przeciągnij i upuść ułatwia dodawanie i tworzenie torrentów Odkrywa innych za pomocą serwerów śledzących, DHT (Distributed Hash Table) i wymiany peerów Obsługuje protokół Web Torrent do łączenia się z innymi użytkownikami WebRTC (tj. przeglądarkami internetowymi)

Dostępne również: Pobierz program WebTorrent dla komputerów Mac

By CrespoSparano

Similar articles

MSI Afterburner :: BitTorrent
Przydatne linki