Strona główna > M > Msi Afterburner

MSI Afterburner

WersjaMSI Afterburner 4.6.3 LATEST
WymaganiaWindows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
DeweloperMSI
Strona do pobraniaMSI Afterburner

MSI Afterburner jest najbardziej rozpoznawalnym i szeroko stosowanym na świecie oprogramowaniem do podkręcania kart graficznych, które daje Ci pełną kontrolę nad Twoimi kartami graficznymi. Zapewnia również niezwykle szczegółowy przegląd Twojego sprzętu i jest wyposażony w kilka dodatkowych funkcji, takich jak dostosowywanie profili wentylatorów, benchmarking i nagrywanie wideo. Aplikacja MSI Afterburner jest dostępna całkowicie za darmo i może być używana z kartami graficznymi wszystkich marek.

Narzędzia do overclockingu
Wykraczanie i przekraczanie limitów swojej karty graficznej może brzmieć przerażająco, ale w rzeczywistości jest to łatwiejsze niż myślisz. Narzędzia MSI After Burner Overclocking zapewniają łatwy i precyzyjny dostęp do ustawień twojej karty graficznej. Podczas zwiększania częstotliwości taktowania GPU’ i napięcia, użycie kontroli prędkości wentylatora pozwoli Ci znaleźć idealną równowagę pomiędzy wydajnością i temperaturą. Czas uwolnić prawdziwy potencjał Twojej karty graficznej i pokazać, kto tu rządzi!

Teraz MSI Afterburner Remote Server jest również dostępny do pobrania.

Hardware Monitor
Widzenie to wierzenie! Aby zacząć opanowywać swój system, musisz go monitorować i testować. Monitorowanie jest najlepszym sposobem na zapewnienie najlepszej stabilności systemu podczas grania i podkręcania. Monitor sprzętu pokazuje krytyczne informacje o sprzęcie w czasie rzeczywistym: temperaturę, wykorzystanie, prędkość zegara i napięcie. Możesz nawet wyświetlać wybrane informacje na ekranie podczas gry, dzięki czemu będziesz mieć oko na kluczowe statystyki.

Triple Over Voltage
""Wierzymy, że overclockerzy zawsze szukają najlepszych rozwiązań i wiemy, że absolutna kontrola nad najmniejszymi szczegółami jest kluczem do sukcesu. Aby nagrodzić naszych klientów, zapewniamy większą kontrolę nad kartami graficznymi MSI. Funkcja Triple Overvoltage da Ci przewagę, zapewniając precyzyjną kontrolę nad napięciami rdzenia, pamięci i PLL."

Custom Fan Profiles
Rozpraszanie ciepła jest istotnym czynnikiem wpływającym na wydajność karty graficznej. Dzięki temu możesz w pełni dostosować predefiniowaną krzywą prędkości wentylatora, co pozwala Ci na określenie wydajności chłodzenia na każdym kroku!

Licznik FPS w grze
Licznik FPS wyświetlany w rogu ekranu to Twój najlepszy przyjaciel w grach. Dostarcza on w czasie rzeczywistym informacji o wydajności Twojego systemu na ekranie monitora, dzięki czemu możesz na bieżąco śledzić efekty podkręcania podczas gry.

Wsparcie dla 64-bitowców
MSI rozumie, że użytkownicy Afterburnera pracują na wielu różnych platformach. W związku z tym, że coraz więcej gier wychodzi na nowoczesne systemy 64-bitowe, firma uwzględniła pełne wsparcie dla 64-bitowych aplikacji.

Skórki użytkownika
Wybierz wygląd & feel, który najbardziej Ci odpowiada! Program jest wyposażony w wiele różnych skórek, które dynamicznie zmieniają wygląd i sposób wyświetlania treści. Wybierz jedną z nich z menu ustawień lub pobierz własną skórkę online.

Wsparcie wielu języków
Ponieważ MSI Afterburner jest używany na całym świecie, możesz wybrać swój język z menu interfejsu użytkownika. Wszystkie główne języki są obsługiwane.

By Fording

WebTorrent for Mac :: WebTorrent (64-bit)
Przydatne linki