Strona główna > W > Webtorrent For Mac

WebTorrent for Mac

WersjaWebTorrent 0.24.0 LATEST
WymaganiaMac OS X 10.9 or later
DeweloperFeross Aboukhadijeh
Strona do pobraniaWebTorrent for Mac

Program WebTorrent Desktop for Mac służy do strumieniowego przesyłania torrentów. Niezależnie od tego, czy jest to wideo z Internet Archive, muzyka z Creative Commons, czy audiobook z Librivox, możesz odtwarzać je od razu. Nie musisz czekać, aż skończą się pobierać. WebTorrent Desktop dla macOS jest szybki, darmowy, niekomercyjny & open source. Program jest niesamowitym klientem torrentów strumieniowych dla przeglądarki internetowej i pulpitu! WebTorrent Mac Desktop łączy się zarówno z BitTorrentem, jak i aplikacją peers.

Chroń się już teraz, pobierając HMA! Pro VPN!

Narzędzie jest napisane całkowicie w JavaScript – języku sieci – i używa WebRTC do transportu peer-to-peer, gdy tylko jest to możliwe. Do korzystania z aplikacji w przeglądarce internetowej nie są wymagane żadne wtyczki do przeglądarki, rozszerzenia ani instalacja. Niezależnie od tego, czy jest to wideo z Internet Archive, muzyka z Creative Commons, czy audiobook z Librivox, możesz odtwarzać je od razu. Nie musisz czekać, aż skończy się pobierać.

Dlaczego?
Wyobraź sobie serwis YouTube typu peer-to-peer, w którym widzowie pomagają w udostępnianiu treści. Ułatwiając korzystanie z BitTorrenta, możemy zachęcić więcej osób do uczestnictwa i podjąć pierwsze kroki w kierunku ponownego zdecentralizowania Internetu.

Jak to wypróbować?
Zobacz narzędzie w akcji na stronie Instant.io. Wyślij plik do znajomego za pomocą BitTorrenta! Możesz też zainstalować program WebTorrent Desktop dla systemów Mac, Windows i Linux. Wypróbuj szybkiego, lekkiego, nowego klienta torrenta już dziś!

Właściwości i najważniejsze cechy

Lekka, szybka aplikacja torrentowa Piękne wrażenia użytkownika Bezpłatna, niekomercyjna, wolna od reklam i oparta na otwartym kodzie źródłowym Natychmiastowe przesyłanie strumieniowe wideo i audio Aplikacja pobiera fragmenty plików z sieci na żądanie w celu ich natychmiastowego odtworzenia. Nawet jeśli plik nie jest w pełni pobrany, wyszukiwanie nadal działa. (Poszukiwanie po prostu zmienia priorytety, które elementy są pobierane z sieci). Przesyłaj strumieniowo wideo do AirPlay, Chromecast i DLNA W oparciu o najpopularniejszy i najbardziej wszechstronny pakiet torrentów w Node.js, webtorrent W pełni funkcjonalny, ale bez zbędnego balastu Otwiera linki magnet i pliki .Torrent Przeciągnij i upuść ułatwia dodawanie i tworzenie torrentów Odkrywa innych za pośrednictwem serwerów śledzących, DHT (Distributed Hash Table) i wymiany peerów Obsługuje protokół Web Torrent do łączenia się z innymi użytkownikami WebRTC (tj. przeglądarkami internetowymi)

Dostępne również: Pobierz program WebTorrent dla systemu Windows

By TurneSauerbry

Microsoft Office for Mac :: MSI Afterburner
Przydatne linki