Strona główna > i > Icloud Control Panel

iCloud Control Panel

WersjaiCloud Control Panel 11.6.32 LATEST
WymaganiaWindows 10 (32-bit) / Windows 10 (64-bit)
DeweloperApple Inc
Strona do pobraniaiCloud Control Panel

iCloud Control Panel jest wymagany do korzystania ze Strumienia zdjęć, Poczty, Kontaktów i kalendarzy oraz Zakładek. iCloud Control Panel ułatwia automatyczne aktualizowanie kontaktów, kalendarzy i zakładek między urządzeniami z systemem iOS, komputerami Mac i Windows PC. Możesz też udostępniać wybrane zdjęcia znajomym i rodzinie za pośrednictwem udostępnionych strumieni zdjęć, wraz z powiadomieniami i komentarzami.

Zdobądź wszystko, co kochasz, na każdym urządzeniu, z którego korzystasz
Po pobraniu i skonfigurowaniu narzędzia na komputerze z systemem Windows Twoje zdjęcia, wideo, poczta, pliki i zakładki będą dostępne na wszystkich Twoich urządzeniach. Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz znaleźć rozwiązania typowych problemów lub dowiedzieć się więcej o usłudze iCloud Desktop.

Jeden wygodny dom dla wszystkich Twoich zdjęć
Użyj aplikacji Biblioteka zdjęć na komputerze z systemem Windows, aby pobrać wszystkie zdjęcia i wideo z urządzeń Apple na komputer lub przesłać bibliotekę Zdjęcia systemu Windows do aplikacji. A gdy włączysz aplikację Udostępnianie zdjęć, możesz podzielić się swoimi wspomnieniami tylko z wybranymi osobami.

Wykorzystaj w pełni swoje konto
Dowiedz się więcej o korzystaniu z usługi It, aby uzyskać dostęp do plików w usłudze Drive, połączyć się z aplikacją Mail w programie Outlook i łatwo udostępniać zdjęcia, kalendarze i zakładki na wszystkich urządzeniach. Jeśli osiągniesz limit pamięci masowej iCloud, Apple pomoże Ci zarządzać pamięcią masową, abyś zawsze miał najnowsze wersje najważniejszych rzeczy.

Uwaga: Wymaga Apple ID.

Wymagane jest posiadanie konta Apple ID.

By MerriCappelli

All My Movies :: Shadow Fight 2
Przydatne linki