Strona główna > E > Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2

WersjaEuro Truck Simulator 2 1.15.1 LATEST
WymaganiaWindows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
DeweloperScs Software
Strona do pobraniaEuro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2 wyznaczył punkt zwrotny dla gatunku gier symulacyjnych jazdy ciężarówką. Wydana w 2012 roku i wymagająca bardzo skromnej konfiguracji PC, ta gra poszybowała w górę w popularności i ugruntowała udaną franczyzę, która pozostaje popularna do dziś. W swojej pierwotnej wersji wydania, Euro Truck Simulator 2 obsługiwał swobodną jazdę w kilku krajach europejskich, w tym w Wielkiej Brytanii, Belgii, Niemczech, Włoszech, Holandii, Polsce i innych. Podczas gdy inne gry symulatory były skoncentrowane na wyścigach, ta franczyza pozostała konsekwentnie w prosząc swoich graczy, aby być ostrożnymi kierowcami, aby mieć wytrzymałość, umiejętności i dostarczyć swój ładunek do ponad 60 europejskich miast, które są połączone z tysiącami mil realistycznych sieci drogowych i wyposażone w setki słynnych struktur i zabytków, które każdy prawdziwy trucker doświadcza podczas swoich długich podróży. Gra promuje szybką, ale bezpieczną jazdę, pozwalając odtworzyć realistyczne wrażenia z jazdy podczas zwiedzania wszystkich czterech zakątków kontynentu europejskiego.

Oprócz wyzwań dla pojedynczego gracza, które wymagały od graczy ciągłego ulepszania swoich ciężarówek, prowadzenia własnej firmy zajmującej się transportem towarów i dostosowywania wielu aspektów swoich pojazdów, ta gra zapewnia również dostęp do “World of Trucks”, prężnie działającej internetowej społeczności graczy Euro Truck Simulator 2, gdzie można angażować się w rozmowy, dzielić się swoimi kreacjami w trybie fotograficznym, omawiać zrzuty ekranu, zarządzać swoim awatarem i tablicami rejestracyjnymi i nie tylko.Gra zawiera dużą flotę realistycznych ciężarówek firm Mercedes, Volvo i Scania, a liczne płatne rozszerzenia odblokowują dostęp do nowych europejskich terytoriów, takich jak kraje bałtyckie, Włochy, Francja i inne.

Mimo że ta gra została wydana w 2012 roku, jej duża baza użytkowników wciąż otrzymuje nowe wydania DLC, w tym Going East (2013), Scandinavia (2015), Viva la France (2016), Italia (2016), Beyond the Baltic Sea (2018), i otrzyma ich więcej w przyszłości!

Główne cechy

Kontynuacja popularnego Euro Truck Simulator z 2008 roku i gra, która spopularyzowała gatunek symulacji pojazdów na całym świecie. Prowadź licencjonowane ciężarówki firm MAN, Scania, Renault oraz fikcyjne wersje innych marek, takich jak Mercedes-Benz, Volvo, Iveco i DAF. Podróżuj i zwiedzaj dziesiątki europejskich miast, połączonych tysiącami kilometrów realistycznej sieci dróg. Opanuj szybką i bezpieczną jazdę. Dostarczaj towary na czas, przestrzegając zarówno przepisów drogowych, jak i terminów dostaw. Zanurz się w stylu życia doświadczonego kierowcy ciężarówki. Dostosuj swoją ciężarówkę do własnych potrzeb, naucz się przewozić wiele rodzajów ładunków, oglądaj punkty orientacyjne i słynne budowle podczas swoich podróży. Pełny dostęp do innowacyjnego systemu radiowego, który przesyła prawdziwe europejskie radio internetowe z krajów, przez które właśnie przejeżdżasz. Długoterminowe wsparcie DLC, w tym zarówno rozszerzenia, które wprowadzają nowe kraje, jak i pakiety akcesoriów umożliwiające szczegółowe dostosowanie ciężarówek. Zoptymalizowana do użytku na nowoczesnych systemach operacyjnych Windows (XP, 7, Vista, 8 i 10).

ALECANE:

OS: Windows 7/8.1/10 64-bit Procesor: Quad-core CPU 3.0 GHz Pamięć: 6 GB RAM Grafika: GeForce GTX 760 klasy (2 GB) Dysk twardy: 3 GB dostępnego miejsca

Dostępne również: Pobierz Euro Truck Simulator 2 dla Mac

.

By GatiasGhaziani

WinRAR (32-bit) :: iCloud Remover
Przydatne linki