Strona główna > M > Microsoft Teams (32-Bit)

Microsoft Teams (32-bit)

WersjaMicrosoft Teams 1.4.00.26376 (32-bit) LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 8 / Windows 10
DeweloperMicrosoft Corporation
Strona do pobraniaMicrosoft Teams (32-bit)

Już dziś uruchom swoją organizację dzięki bezpłatnej wersji Microsoft Teams! Komunikuj się ze swoim zespołem i bądź zawsze na bieżąco dzięki bezpłatnemu czatowi i możliwości wyszukiwania. Dzięki improwizowanym spotkaniom i połączeniom audio lub wideo Twój zespół będzie się zgadzał. Korzystaj z 10 GB miejsca do przechowywania plików zespołu i 2 GB miejsca do przechowywania plików osobistych na osobę. Współpracuj przy użyciu aplikacji pakietu Office dla sieci Web, w tym programów Word, Excel, PowerPoint i OneNote. Łącz się i współpracuj z każdym z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji klienckiej MS Teams na pulpicie!

Teraz bardziej niż kiedykolwiek ludzie muszą wiedzieć, że ich wirtualne rozmowy są prywatne i bezpieczne. W firmie Microsoft prywatność i bezpieczeństwo nigdy nie są kwestią drugorzędną. To’ to zobowiązanie wobec Ciebie— nie tylko w tym trudnym czasie, ale zawsze.

Nieograniczona liczba wiadomości na czacie i wyszukiwanie. Wbudowane połączenia audio i wideo dla osób indywidualnych, grup i pełnych spotkań zespołu. 10 GB pamięci masowej na pliki zespołu oraz 2 GB na osobę do osobistej pamięci masowej. Zintegrowane tworzenie treści w czasie rzeczywistym z aplikacjami pakietu Office, takimi jak Word, Excel, PowerPoint i OneNote. Nieograniczone możliwości integracji z ponad 250 aplikacjami biznesowymi do wyboru, w tym Adobe, Evernote i Trello. Możliwość komunikacji i współpracy z każdym wewnątrz i na zewnątrz organizacji, wspierana przez bezpieczną, globalną infrastrukturę Microsoft’.

By Wheeler

Filmora :: Realtek HD Audio Manager
Przydatne linki