Strona główna > A > Ares

Ares

WersjaAres 2.4.6 LATEST
WymaganiaWindows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
DeweloperAres Team
Strona do pobraniaAres

Ares (dawniej Ares Galaxy) to darmowy program open source do obsługi sieci BitTorrent i czatu, który umożliwia użytkownikom udostępnianie dowolnych plików cyfrowych, w tym obrazów, audio, wideo, oprogramowania, dokumentów itp. Teraz możesz łatwo publikować swoje pliki za pośrednictwem sieci Ares peer to peer. Jako członek wirtualnej społeczności, możesz wyszukiwać i pobierać dowolne pliki udostępniane przez innych użytkowników. Najnowsze wersje obsługują również internetowe stacje radiowe. Dzięki Ares możesz dołączać do czatów lub prowadzić swój kanał i poznawać nowych przyjaciół.

Połącz się z usługą HMA! Pro VPN, aby anonimowo szyfrować swoją aktywność w Internecie!

Features and Highlights

Fast multisource downloads
Aplikacja automatycznie znajduje więcej źródeł i pobiera pliki od wielu użytkowników jednocześnie. Może to znacznie zwiększyć prędkość pobierania. Narzędzie działa za firewallem i nie wymaga żadnej konfiguracji.

Potężny organizer biblioteki
Twoje udostępnione pliki są zorganizowane w kategorie w sekcji biblioteki. Możesz sortować pliki według typu, kategorii i łatwo zmieniać ustawienia udostępniania. Poręczna funkcja szybkiego wyszukiwania pozwala zlokalizować pliki po wpisaniu słowa kluczowego.

Wbudowany odtwarzacz audio/wideo
Możesz podglądać pliki w trakcie ich pobierania i organizować listy odtwarzania z ulubionych. Programowy odtwarzacz obsługuje radio internetowe Shoutcast.

Czat z udostępnianiem plików
Możesz prowadzić swój czat i dołączać do innych dostępnych kanałów. Tworzenie kanału czatu nigdy nie było łatwiejsze, teraz możesz czatować i poznawać nowych przyjaciół podczas pobierania plików. Grudzień 2008 Zaktualizowany protokół listy kanałów.

By Valle

WhatsApp for PC (64-bit) :: DirectX 11
Przydatne linki