Strona główna > D > Directx 11

DirectX 11

WersjaDirectX 11 LATEST
WymaganiaWindows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8
DeweloperMicrosoft Corporation
Strona do pobraniaDirectX 11

Microsoft DirectX 11 (DX11) to grupa technologii zaprojektowanych w celu uczynienia z komputerów z systemem Windows idealnej platformy do uruchamiania i wyświetlania aplikacji bogatych w elementy multimedialne, takie jak pełnokolorowa grafika, wideo, animacje 3D i bogaty dźwięk. Narzędzie zawiera aktualizacje zabezpieczeń i wydajności, a także wiele nowych funkcji we wszystkich technologiach, które mogą być dostępne dla aplikacji korzystających z interfejsów API DirectX.

Microsoft DirectX® End-User Runtime zapewnia aktualizacje do 11 i wcześniejszych wersji Direct X — podstawowej technologii Windows®, która napędza szybkie multimedia i gry na PC.

Direct3D 11 jest już dostępny i gotowy do użycia przez Twoją grę już dziś, aby wykorzystać najnowsze funkcje sprzętu wideo, jak również maszyny obecnej generacji. Ten wykład przybliży Ci API, zaoferuje wskazówki, jak uruchomić renderer, przedstawi najważniejsze funkcje i pokaże, jak wdrożyć Twoją aplikację. Udział w tym wykładzie jest wysoce zalecany, jeśli bierzesz udział w innych prezentacjach aplikacji.

Uwaga: DirectX Runtime (Direct3D, DirectInput, DirectSound) nie jest częścią tego pakietu, ponieważ jest częścią systemu operacyjnego Windows i dlatego nie może być zainstalowany lub odinstalowany. Aktualizacji Runtime dokonuje się poprzez zainstalowanie najnowszego Service Pack lub uzyskanie nowszej wersji systemu Windows PC.

Microsoft DirectX 11 jest zawarty w Windows 7 i Server 2008 R2. Nie ma samodzielnego pakietu aktualizacji dla tej wersji. Możesz zaktualizować DirectX, instalując dodatek Service Pack i aktualizację wymienione poniżej. Aby dokonać dalszej aktualizacji DirectX, należy zaktualizować system operacyjny.

Program jest zawarty w systemach Windows 8, Windows RT i Windows Server 2012. Nie ma samodzielnego pakietu aktualizacji dla tego oprogramowania. Tę wersję DirectX można zainstalować tylko za pośrednictwem usługi Windows Update w systemach Windows 8, Windows RT i Windows Server 2012.

Narzędzie jest zawarte w systemach Windows 8.1, Windows RT 8.1 i Windows Server 2012 R2. Nie ma samodzielnego pakietu aktualizacji dla tej aplikacji. Tę wersję DirectX można zainstalować wyłącznie za pośrednictwem usługi Windows Update w systemach Windows 8.1, Windows RT 8.1 i Windows Server 2012 R2.

DirectX 11 i DirectX 12 są dołączone do tych wersji systemu Windows. Aktualizacje będą dostępne za pośrednictwem usługi Windows Update. Nie ma samodzielnego pakietu dla tych wersji DirectX.

Microsoft DirectX 11 jest licencjonowany jako Freeware dla systemu operacyjnego/platformy Windows PC (32-bit i 64-bit) z komponentów bez ograniczeń. DirectX11 jest dostępny dla wszystkich użytkowników oprogramowania jako darmowy plik do pobrania!

By GenaroWheelis

Ares :: uTorrent
Przydatne linki