Strona główna > A > Atube Catcher

aTube Catcher

WersjaaTube Catcher 3.8.9961 LATEST
WymaganiaWindows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
DeweloperDiego Uscanga
Strona do pobraniaaTube Catcher

aTube Catcher pomaga zaoszczędzić pasmo i cenne zasoby obliczeniowe. Pobierz za jednym razem i odtwarzaj zawsze i wszędzie! Pobierz wszystkie swoje ulubione filmy! Ciesz się!

Ściągaj filmy z serwisów społecznościowych, takich jak Vimeo, Facebook, Dailymotion™ , Metacafe™ , Spike™ , Yahoo!™ , Globo™ , RTVE™ , etc; tysiące witryn udostępniania filmów!; Możesz eksportować zawartość multimedialną do komputera lub urządzenia przenośnego, IPAD, IPOD, PSP, urządzeń GPS, odtwarzaczy MP4, telefonów komórkowych, urządzeń z systemem Android, DVD, VCD, MP3, iPhone. Mnóstwo obsługiwanych formatów, w tym 3GP, 3G2, AVI, XVID, MP4, MP3, MP2, WMA, WMV, GIF, FLAC, WAV, PSP, MPG, VOB, OGG, MOV, AVI.

aTube Catcher 2021 może również nagrać na DVD/VCD swoje filmy bez użycia innego oprogramowania firm trzecich. Wśród innych funkcji ma wbudowany Screen Recorder do przechwytywania tego, co widzisz na ekranie, nawet sesje czatu wideo z Windows Live Messenger, Yahoo Messenger, filmy DVD, Webinars, Online Meetings, itp, lub po prostu tworzyć prezentacje wideo / audio. Wszystkie te funkcje i więcej! 100% Freeware, bezpieczny i czysty!. Wielojęzyczny interfejs. aTube Catcher app dla PC jest świetny! Pobierz TERAZ!

Wymagania:

Procesor: x86 lub kompatybilny procesor z systemem Microsoft Windows. XP, Vista, Windows7, Windows 8, Windows 10. Pamięć: Minimum wymagane dla danego systemu operacyjnego. DirectX 9.0c minimum, dla Screen Recorder WinpCap 4.0 minimum, dla trybu Stream Catcher Dla Windows XP, it’ s recommended to have Service Pack 3. odsumowując, fani takich tytułów jak PaRappa The Rapper czy Dance Dance Revolution od razu poczują się jak w domu z tym zabawnym i wciągającym tytułem gry muzycznej. Jedyne kontrolki, które są istotne dla rozgrywki to klawisze WASD/Arrow, które służą do wykonywania odpowiednich bitów muzycznych. Głośność muzyki można zmienić za pomocą “ – “ i “ +” , podczas gdy wyciszanie i unmuting wszystkie dźwięki można zrobić z “ 0” .

While Friday Night Funkin’ może być odtwarzany online w przeglądarce, należy zauważyć, że wersja online jest około 160MB, co oznacza, że użytkownicy z wolniejszym internecie będzie musiał czekać na chwilę za każdym razem, gdy odwiedzają grę’ s strony i chcą grać.

Na szczęście, lokalny klient PC wersja gry jest również oferowany, umożliwiając graczom umieścić całą grę na ich lokalnej pamięci masowej i w pełni wykorzystać natychmiastowe czasy ładowania. Wytrawni programiści PC mogą również skorzystać z pełnego kodu źródłowego tej gry, co pozwoli im na podrasowanie jej lub rozszerzenie, jak tylko zechcą.

Friday Night Funkin’ jest 100% FREE i jest zoptymalizowany dla każdej nowoczesnej wersji systemu operacyjnego Windows i może być również odtwarzane online prosto z wewnątrz okna przeglądarki.

Dostępne również: Pobierz Friday Night Funkin’ dla Mac

.

By Lot

Similar articles

Friday Night Funkin’ (64-bit) :: PicsArt for PC
Przydatne linki