Strona główna > T > The Sims 4

The Sims 4

WersjaThe Sims 4 LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 7 64 / Windows 8 / Windows 8 64 / Windows 10 / Windows 10 64
DeweloperElectronic Arts Inc.
Strona do pobraniaThe Sims 4

The Sims 4 to popularna gra wideo z symulacją życia, opracowana przez Maxis i wydana przez Electronic Arts w 2014 roku na PC, a w późniejszych latach na inne platformy. Chociaż możesz myśleć, że ta wersja gry z odległego roku 2014 jest już przestarzała, byłbyś całkowicie w błędzie. Ponieważ popularność The Sims 4 na PC udało się stale rosnąć przez lata, Maxis i EA nigdy nie zrezygnowali z niego, zapewniając swoim graczom niesamowitą ilość darmowych aktualizacji DLC, stuff packów, game packów, dodatków zmieniających postać oraz dziewięć dużych pakietów rozszerzeń (Get to Work, Get Together, City Living, Cats & Dogs, Seasons, Get Famous, Island Living, and Discover University), które wprowadzają niesamowitą ilość nowej zawartości do gry podstawowej.

Podobnie jak w poprzedniczkach (wydanych w latach 2000, 2004 i 2009), gracze mają za zadanie stworzyć własną postać Sima, dostosować jej wygląd, zarządzać jej codziennymi czynnościami, kontaktować się z postaciami AI Simów, poznawać różne osobowości, pomagać im radzić sobie z największymi życiowymi radościami i przeszkodami, a także zanurzyć się w niemal całkowitą kontrolę nad ich cyfrowym życiem. Postacie Simów mogą przejść przez siedem etapów życia (niemowlę, maluch, dziecko, nastolatek, młody dorosły, dorosły i starszy), i angażować się w różne wyzwania życiowe, zmieniać ubrania, fryzury, spotykać się i żyć z nowymi Simami.

Zarządzanie Simami to tylko jedna z części gry. The Sims 4 pozwala oczywiście graczom całkowicie kontrolować środowisko, w którym żyją ich Simowie. Tryb Build/Buy obejmuje nie tylko tworzenie pomieszczeń mieszkalnych i zagospodarowywanie podwórka, ale także zarządzanie całą okolicą. Obejmuje to tworzenie i edytowanie całych budynków i pomieszczeń. Cała procedura build-and-buy jest napędzana przez proste narzędzia, duży zasób obiektów i wiele więcej. Podczas gdy podstawowa gra została uruchomiona z dwoma podstawowymi światami (Willow Creek i Oasis Springs), które oferują dostęp do 21 działek, gra została powiększona dziesięciokrotnie na przestrzeni lat. Teraz pozwala na dostęp do niesamowitej różnorodności światów, w tym niedawno dodane miasto college'u Britechester.

Granie samemu nigdy nie jest zabawne, więc deweloperzy zawarli również liczne funkcje społeczne, takie jak możliwość eksportu/importu simów, działki, pokoje za pośrednictwem wbudowanego narzędzia Galeria. Gra nie obsługuje multiplayer w czasie rzeczywistym z innymi graczami na całym świecie. Gracze mogą jedynie dzielić się swoimi kreacjami. The Sims 4 stanowi najlepszy sposób na przeniesienie się do innego wirtualnego świata.

Wymagania systemowe - Can I Run The Sims 4

Opcja Zaawansowana Grafika (Minimum)

Procesor: 1,8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ lub równoważny RAM: Co najmniej 4 GB RAM DYSK TWARDY: Co najmniej 15 GB wolnego miejsca z co najmniej 1 GB dodatkowego miejsca na zawartość własną i zapisane gry WIDEO: 128 MB pamięci Video RAM i obsługa Pixel Shader 3.0. Obsługiwane karty graficzne: NVIDIA GeForce 6600 lub lepsza, ATI Radeon X1300 lub lepsza, Intel GMA X4500 lub lepsza DIRECTX: DirectX 9.0,10 i 11 Kompatybilne

.

By Johiah

Similar articles

Dolphin Emulator :: GitMind
Przydatne linki