Strona główna > T > The Sims 4 For Mac

The Sims 4 for Mac

WersjaThe Sims 4 LATEST
WymaganiamacOS 10.12 Sierra or later
DeweloperElectronic Arts Inc.
Strona do pobraniaThe Sims 4 for Mac

The Sims 4 dla Mac to popularna gra wideo z symulacją życia, opracowana przez Maxis i wydana przez Electronic Arts w 2014 roku dla użytkowników komputerów Mac, a w późniejszych latach na innych platformach. Chociaż możesz myśleć, że ta wersja gry z odległego roku 2014 jest już przestarzała, byłbyś całkowicie w błędzie. Ponieważ popularność The Sims 4 udało się stale rosnąć na przestrzeni lat, Maxis i EA nigdy nie zrezygnował z niego, zapewniając swoim graczom niesamowitą ilość bezpłatnych aktualizacji DLC, stuff packi, game packi, dodatki zmieniające charakter i dziewięć dużych pakietów rozszerzeń (Get to Work, Get Together, City Living, Cats & Dogs, Seasons, Get Famous, Island Living, i Discover University), które wprowadzają niesamowitą ilość nowej zawartości do gry podstawowej.

Podobnie jak w poprzedniczkach (wydanych w latach 2000, 2004 i 2009), gracze mają za zadanie stworzyć własną postać Sima, dostosować jej wygląd, zarządzać jej codziennymi czynnościami, kontaktować się z postaciami AI Simów, poznawać różne osobowości, pomagać im radzić sobie z największymi życiowymi radościami i przeszkodami, a także zanurzyć się w niemal całkowitą kontrolę nad ich cyfrowym życiem. Postacie Simów mogą przejść przez siedem etapów życia (niemowlę, maluch, dziecko, nastolatek, młody dorosły, dorosły i starszy), i angażować się w różne wyzwania życiowe, zmieniać ubrania, fryzury, spotykać się i żyć z nowymi Simami.

Zarządzanie Simami to tylko jedna z części gry. The Sims 4 na macOS pozwala oczywiście graczom całkowicie kontrolować środowisko, w którym żyją ich Simowie. Tryb Build/Buy obejmuje nie tylko tworzenie pomieszczeń mieszkalnych i zagospodarowywanie podwórka, ale także zarządzanie całą okolicą. Obejmuje to tworzenie i edytowanie całych budynków i pomieszczeń. Cała procedura build-and-buy jest napędzana przez proste narzędzia, duży zasób obiektów i wiele więcej. Podczas gdy podstawowa gra została uruchomiona z dwoma podstawowymi światami (Willow Creek i Oasis Springs), które oferują dostęp do 21 działek, gra została powiększona dziesięciokrotnie na przestrzeni lat. Teraz pozwala na dostęp do niesamowitej różnorodności światów, w tym niedawno dodane miasto college'u Britechester.

Granie samemu nigdy nie jest zabawne, więc deweloperzy zawarli również liczne funkcje społeczne, takie jak możliwość eksportu/importu simów, działki, pokoje za pośrednictwem wbudowanego narzędzia Galeria. Gra nie obsługuje multiplayer w czasie rzeczywistym z innymi graczami na całym świecie. Gracze mogą jedynie dzielić się swoimi kreacjami. The Sims 4 to najlepszy sposób, aby przenieść się do innego wirtualnego świata.

Dostępne również: Pobierz The Sims 4 dla Windows

.

By Ganiats

Rufus :: Cisco Packet Tracer (64-bit)
Przydatne linki