Strona główna > D > Dolphin Emulator

Dolphin Emulator

WersjaDolphin Emulator 5.0 14482 Dev LATEST
WymaganiaWindows 7 64 / Windows 8 64 / Windows 10 64
DeweloperDolphin Team
Strona do pobraniaDolphin Emulator

Dolphin to emulator dwóch najnowszych konsol do gier wideo firmy Nintendo: GameCube oraz Wii. Pozwala graczom PC cieszyć się grami na te dwie konsole w pełnym HD (1080p) z kilkoma ulepszeniami: kompatybilność ze wszystkimi kontrolerami PC, prędkość turbo, sieciowy multiplayer, a nawet więcej!

Dolphin Emulator rozpoczął wyłącznie jako emulator GameCube, koncentrując się tylko na jednej konsoli. Ale kiedy Wii został wydany i okazało się, że ma sprzęt prawie identyczny do swojego starszego rodzeństwa, Dolphin Emulator naturalnie ewoluował w emulator GameCube i Wii. Wszyscy czytelnicy są prawdopodobnie zaznajomieni z tym. Wiele osób nie wie jednak, że istnieje jeszcze jedna konsola bazująca na GameCube, którą Emulator emulował - Triforce. Płyta systemu arcade opracowana w ramach wspólnego partnerstwa trzech potęg: Namco, Sega i Nintendo, Triforce wykorzystywała sprzęt GameCube jako serce wielu gier arcade. Mario Kart GP i GP2, F-Zero AX, wraz z wieloma innymi tytułami headline Triforce's release library.

Każda pojedyncza gra GameCube może przynajmniej uruchomić w aplikacji. Z wyjątkiem jednej. Star Wars: The Clone Wars i jej skomplikowany sposób korzystania z PowerPC Memory Management Unit spowodował, że nie można jej uruchomić w aplikacji do dziś. Ale w końcu, od wersji Dolphin 5.0-540, to wyzwanie się skończyło: W końcu jest w stanie uruchomić każdą grę na GameCube'a z oficjalnej biblioteki.

By Ostap

DLC Boot :: The Sims 4
Przydatne linki