Strona główna > K > Kmspico

KMSpico

WersjaKMSpico LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 7 64 / Windows 8 / Windows 8 64 / Windows 10 / Windows 10 64
DeweloperKMSpico Team
Strona do pobraniaKMSpico

KMSpico to lekki aktywator klucza produktu, który może pomóc użytkownikom w przejęciu pełnej kontroli nad ich komputerem poprzez odblokowanie pełnego potencjału szerokiej gamy produktów firmy Microsoft, takich jak system operacyjny Windows i pakiet produktywności Office. Zamiast śledzić wszystkie klucze produktów, ta niezawodna, bezpłatna aplikacja może odblokować wszystkie funkcje premium kompatybilnych aplikacji bez konieczności wygaśnięcia okresu próbnego.

KMSpico (KMS) jest rozpowszechniany online jako automatyczny instalator, który można łatwo zainstalować na dowolnym nowoczesnym komputerze stacjonarnym lub przenośnym z systemem Windows, wykonując kilka prostych instrukcji wyświetlanych na ekranie. Po zainstalowaniu, użytkownicy mogą uruchomić system i uzyskać dostęp do prostego pulpitu, gdzie nowe klucze produktów mogą być automatycznie generowane i wprowadzane do oprogramowania Microsoft, takiego jak system operacyjny Windows i pakiet Office w wersjach 2010, 2013 i 2016. Podstawową procedurą stosowaną przez KMS jest generowanie nowych, ważnych kluczy, które są weryfikowane przez aplikację poprzez kontakt nie z oficjalnym serwerem MAK, ale z własnym serwerem KMS. Taka aktywacja nowych kluczy produktu odracza wbudowaną kontrolę weryfikacji o zwyczajowy okres 180 dni, który jest używany przez wiele aplikacji MS.

Należy pamiętać, że cała procedura aktywacji wspieranych aplikacji nie jest natychmiastowa i wymaga od użytkownika utrzymania aktywnego KMSpico przez kilka minut. Cała procedura jest automatyczna i nie wymaga od użytkownika żadnej ingerencji. W rzadkich przypadkach, gdy procedura aktywacji nie powiedzie się, użytkownicy są po prostu zobowiązani do ponownego uruchomienia aplikacji i spróbowania ponownie. Po aktywacji aplikacji OS lub Office, będą one działać w pełnym potencjale wydajności, ze wszystkimi ich funkcjami odblokowanymi i gotowymi do użycia. Użytkownicy powinni spodziewać się żadnych negatywnych skutków, takich jak zmniejszenie wydajności.

W sumie, KMSpico jest bardzo przydatna aplikacja dla wszystkich użytkowników, którzy chcą aktywować swoje OS i MS Office pakietów bez obecności oryginalnych kluczy licencyjnych. Ze względu na jego charakter pracy z głębokich plików systemowych, niektóre pakiety antywirusowe wykryć KMSpico jako złośliwe aplikacji. Jest prosty w obsłudze, lekki, zapewnia trwałe odblokowania, ale może też czasem wymagać ponownego uruchomienia procedur aktywacyjnych.

KMSpico jest w 100% DARMOWY i może być używany na wszystkich nowoczesnych wersjach systemu operacyjnego Windows.

By Widera

Canon IJ Scan Utility :: Samsung Smart View
Przydatne linki