Strona główna > C > Canon Ij Scan Utility

Canon IJ Scan Utility

WersjaCanon IJ Scan Utility LATEST
WymaganiaWindows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
DeweloperCanon
Strona do pobraniaCanon IJ Scan Utility

Canon IJ Scan Utility to przydatne narzędzie do zarządzania skanerem, które może pomóc każdemu w przejęciu pełnej kontroli nad skanerem Cannon i zautomatyzowaniu różnych usług, które zapewnia. Zbudowany od podstaw, aby w pełni wykorzystać nowoczesne skanery Canon, ta aplikacja zapewnia zarówno nowicjuszy w domu i doświadczonych użytkowników w pracy zdolność do szybkiego przejęcia kontroli nad wysokiej jakości skanowania. Aplikacja zawiera łatwo dostępne narzędzia do optymalizacji technik skanowania zdjęć (w celu zachowania maksymalnej ilości szczegółów wizualnych), dokumentów (w celu wyostrzenia tekstu, aby był bardziej czytelny), dokumentów zawierających wiele elementów, a nawet funkcje takie jak zszywanie danych zebranych z różnych pojedynczych dokumentów w jeden plik wyjściowy. Opcjonalnie można zainstalować samodzielny plik słownika, który umożliwi aplikacji Canon IJ Scan Utility bardziej niezawodne wykrywanie i wykonywanie usługi OCR na tekstach napisanych w językach: prostym chińskim, tradycyjnym chińskim i koreańskim.

Oczywiście aplikacja promuje również korzystanie z przycisku “Auto” skanowania, który automatycznie wykryje rodzaj treści, jaką wykrył na papierze i pomoże uzyskać jak najlepsze odtworzenie tego papieru w pliku cyfrowym. Może być również zintegrowany z wieloma popularnymi programami Windows, umożliwiając aktywację skanowania i podgląd pliku bezpośrednio z poziomu tych aplikacji.

Instalacja i użytkowanie

Aplikacja jest niewielką aplikacją, którą można zainstalować w systemie operacyjnym Windows w ciągu zaledwie kilku sekund. Wszystko, czego potrzebujesz to podążać za wskazówkami na ekranie, a aplikacja zostanie przeniesiona do lokalnego sklepu i będzie gotowa do użycia. Aplikacja pochodzi z w pełni funkcjonalny deinstalator, który z powodzeniem usunie wszystkie jego pliki z lokalnego storage.

Po uruchomieniu Canon IJ Scan Utility po raz pierwszy, zostaniesz powitany z bardzo usprawniony interfejs użytkownika, który jest doskonale zoptymalizowany zarówno dla nowicjuszy i doświadczonych użytkowników, którzy po prostu chcą szybkiego dostępu do usług skanowania papieru. Okno aplikacji zawiera główny obszar z bardzo dużymi i opisowymi przyciskami (Auto, Document, Photo, Custom, Stich, ScanGear, OCR i Email), a także kilka drugorzędnych punktów danych, takich jak lista wykrytych skanerów, instrukcje i przycisk Ustawienia. Jeśli skaner nie jest wykrywany z tej aplikacji, upewnij się, że masz zainstalowane odpowiednie sterowniki i że skaner jest prawidłowo podłączony do komputera.

Ustawienia aplikacji zawierają dziesiątki bardzo skomplikowanych opcji dostosowywania dla każdego rodzaju dokumentu można użyć. Ustawienia są podzielone na sześć zakładek – Auto Scan, Photo Scan, Document Scan, Custom Scan, Scan and Stich, and ScanGear.

Features and Highlights

Uprość skanowanie dokumentów na drukarkach Canon dzięki tej intuicyjnej aplikacji. Łatwy dostęp do zoptymalizowanych ustawień wstępnych do skanowania dokumentów tekstowych, zdjęć i innych typów dokumentów. Wbudowana funkcja OCR z rozszerzalną obsługą języków: prostego chińskiego, tradycyjnego chińskiego i koreańskiego. Integracja z popularnymi aplikacjami do edycji tekstu i zdjęć. Opcjonalna obsługa narzędzia Network Device Setup Utility umożliwiającego rozszerzenie dostępu do skanera Canon w sieciach lokalnych. Uproszczony interfejs, zoptymalizowany zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników. Dostępny dla wszystkich nowoczesnych wersji systemu operacyjnego Windows. 100% BEZPŁATNY!By Rilda

Adobe Photoshop for Mac :: KMSpico
Przydatne linki