Strona główna > A > Adobe Photoshop For Mac

Adobe Photoshop for Mac

WersjaAdobe Photoshop CC 2021 22.5.1 LATEST
WymaganiamacOS 10.14 Mojave or later
DeweloperAdobe Systems Inc
Strona do pobraniaAdobe Photoshop for Mac

Rodzina produktów Adobe Photoshop dla komputerów Mac to doskonałe narzędzie do wydobywania z obrazów cyfrowych tego, co najlepsze, przekształcania ich we wszystko, co można sobie wyobrazić i prezentowania w niezwykły sposób. Od edycji zdjęć i kompozycji po malarstwo cyfrowe, animacje i projektowanie graficzne - wszystko to można zrobić w programie Adobe Photoshop 2021. Adobe PS for macOS oferuje najnowocześniejsze funkcje edycji, kompozycji i malowania, a także narzędzia do tworzenia i ulepszania obrazów 3D oraz materiałów opartych na ruchu.

Dzięki usłudze Adobe Stock Images można znaleźć idealny obraz/zdjęcie, które wzbogaci następny projekt twórczy! Oferta specjalna: 10 bezpłatnych obrazów!

Features and Highlights

Filtry neuronowe
Poznaj szereg kreatywnych pomysłów dzięki nowym, przeprojektowanym filtrom zasilanym przez Adobe Sensei. Nadaj kolor swoim starym, czarno-białym zdjęciom, zmień wyraz twarzy lub radykalnie popraw swoje portrety.

Zastępowanie nieba
Szybko wybieraj i zastępuj niebo na zdjęciu, automatycznie dostosowując kolory scenerii do nowego nieba. Uzyskaj nastrój, jakiego oczekujesz na swoich zdjęciach, nawet jeśli warunki fotografowania nie były idealne.

Dowiedz się więcej bezpośrednio w aplikacji
Dzięki nowemu panelowi Odkryj w aplikacji możesz wyszukiwać i odkrywać nowe narzędzia PS, praktyczne samouczki, artykuły i szybkie działania, które pomogą Ci podnosić poziom i podejmować nowe wyzwania w PS.

Ulepszone dokumenty w chmurze
Dostęp do wcześniej zapisanych wersji dokumentów w chmurze bezpośrednio w programie Photoshop for Mac. Podgląd, zaznaczanie i powracanie do wcześniejszych wersji dokumentów kreatywnych jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Podgląd wzorów
Wyobraź sobie, jak Twój projekt ożyje w postaci wzoru. Teraz możesz szybko wizualizować i tworzyć powtarzające się wzory w czasie rzeczywistym dzięki funkcji Podgląd wzorów.

Stwórz swoje cyfrowe arcydzieło.
Podnieś poziom swojej cyfrowej sztuki dzięki niestandardowym pędzlom lub rozpocznij pracę, korzystając z gotowych pędzli PS.

Usuwaj niechciane obiekty ze zdjęć.
Podnieś swoje umiejętności retuszowania zdjęć. Dodaj wyrazistości swoim pracom, wycinając rozpraszające fragmenty obrazu za pomocą funkcji Wypełnienie z uwzględnieniem zawartości w programie Adobe Photoshop.

Doskonałe usuwanie obiektów rozpoczyna się od narzędzi do zaznaczania.
Od zabłąkanej ręki wbijającej się w kadr po Jeepa rujnującego zdjęcie safari - użyj funkcji Wypełnienie z uwzględnieniem zawartości w programie PS, aby oczyścić zdjęcia i skupić się na wybranym obiekcie.

Zalecane wymagania systemowe

Procesor: Wielordzeniowy procesor Intel z obsługą 64-bitów System operacyjny: macOS 11.0 (Big Sur), macOS 10.15 (Catalina) lub macOS 10.14 (Mojave) lub nowszy Pamięć RAM: 8 GB lub więcej Karta graficzna: Wyświetlacz 1280 x 800 i 1 GB lub więcej pamięci wideo to minimum Rozdzielczość monitora: 1920 x 1080 display lub większa przy 100% Miejsce na dysku twardym: 4 GB dostępnego miejsca na dysku twardym; dodatkowe miejsce jest wymagane do instalacji Internet: Połączenie z Internetem i rejestracja są niezbędne do wymaganej aktywacji oprogramowania, zatwierdzenia subskrypcji i dostępu do usług online.

Uwaga: 7-dniowa wersja próbna. 2 GB pamięci masowej w chmurze. Ograniczony dostęp do usług.

Dostępne również: Pobierz program Adobe Photoshop dla systemu Windows

.

By FrayneAlley

AdwCleaner :: Canon IJ Scan Utility
Przydatne linki