Strona główna > A > Adwcleaner

AdwCleaner

WersjaAdwCleaner 8.3.0 LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 8 / Windows 10 / Windows 7 64 / Windows 8 64 / Windows 10 64
DeweloperMalwarebytes Corp
Strona do pobraniaAdwCleaner

AdwCleaner to program, który wyszukuje i usuwa Adware, Toolbary, Potencjalnie niechciane programy (PUP) i porywacze przeglądarki z komputera. Za pomocą AdwCleaner możesz łatwo usunąć wiele z tych typów programów, aby poprawić komfort użytkowania komputera i przeglądania stron internetowych. Uwalnia Twój komputer od niechcianych programów i złośliwego oprogramowania! Usuwa adware i inne niechciane programy już teraz!

Czy Twój komputer przestaje działać? Może to być spowodowane przez adware, potencjalnie niechciane programy (PUP) lub porywacza przeglądarki. Malwarebytes AdwCleaner usuwa uciążliwe programy, które spowalniają i utrudniają działanie Twojego komputera.

Typy programów, które są celem tego oprogramowania, są zazwyczaj dołączane do bezpłatnych programów, które pobierasz z Internetu. W wielu przypadkach, gdy pobierasz i instalujesz program, instalacja stwierdza, że te programy zostaną zainstalowane razem z pobranym programem. Jeśli nie wykonasz instalacji niestandardowej, te niechciane programy zostaną automatycznie zainstalowane na komputerze, pozostawiając dodatkowe paski narzędzi przeglądarki, adware i inne niechciane programy. AdwCleaner został zaprojektowany do wyszukiwania i usuwania tego typu programów. Program uwalnia komputer od niechcianych programów i złośliwego oprogramowania.

Co to jest adware
Adware to oprogramowanie, które wyświetla niechciane reklamy. Może to być również rodzaj darmowego oprogramowania wspieranego przez reklamy, które pokazują się w oknach pop-up lub na pasku narzędzi na komputerze lub w przeglądarce internetowej. Większość adware jest irytująca, ale bezpieczna. Jednak niektóre z nich służą do zbierania danych osobowych, śledzenia odwiedzanych stron internetowych, a nawet rejestrowania naciśnięć klawiszy.

Skąd pochodzi adware
Tak jak oprogramowanie szpiegowskie, adware jest najczęściej wbudowane w bezpłatne oprogramowanie, ale może być również zainstalowane w przeglądarce lub systemie operacyjnym przez dziurę w zabezpieczeniach.

Jak rozpoznać adware
Twoje urządzenie jest prawdopodobnie zainfekowane adware, jeśli zaczniesz widzieć reklamy wyskakujące w aplikacjach, w których wcześniej ich nie widziałeś. Wyskakujące okienka mogą również pojawiać się na pulpicie komputera, nawet jeśli nie przeglądasz Internetu. Ponadto, strona startowa twojej przeglądarki mogła zostać zmieniona. Możesz użyć skanera adware (który jest dołączony do wszystkich narzędzi do usuwania adware), aby sprawdzić, czy Twoje urządzenie jest zainfekowane.

Jak zapobiegać adware
Używaj programu antywirusowego z funkcją czyszczenia adware. Upewnij się, że Twoja przeglądarka, system operacyjny i oprogramowanie mają najnowsze aktualizacje i poprawki zabezpieczeń. Włącz zaporę sieciową, gdy korzystasz z Internetu. Pobierz ten darmowy program dla Windows PC teraz!

Uwaga: Program nie wymaga instalacji, jest to program w wersji portable.

By RatcliffeQuaintance

Recuva Portable :: Adobe Photoshop for Mac
Przydatne linki