Strona główna > R > Recuva Portable

Recuva Portable

WersjaRecuva Portable 1.53.1087 LATEST
WymaganiaWindows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
DeweloperPiriform
Strona do pobraniaRecuva Portable

Recuva Portable (wymawiane jako ""odzyskać"") jest darmowym narzędziem Windows do przywracania plików, które zostały przypadkowo usunięte z komputera. Obejmuje to pliki opróżnione z kosza, jak również obrazy i inne pliki, które zostały usunięte przez błąd użytkownika z kart pamięci aparatów cyfrowych lub odtwarzaczy MP3. Przywróci nawet pliki, które zostały usunięte przez błędy, awarie i wirusy.

Przypadkowo usunął ważny plik? Straciłeś pliki po awarii komputera? Nie ma problemu - Recuva Portable odzyskuje pliki z komputera z systemem Windows, kosza, karty aparatu cyfrowego lub odtwarzacza MP3!

Cechy i zalety

Najlepsze odzyskiwanie plików
Może odzyskać zdjęcia, muzykę, dokumenty, filmy, e-maile i każdy inny typ plików, które utraciłeś. I może odzyskać z każdego nośnika wielokrotnego zapisu, jaki posiadasz: kart pamięci, zewnętrznych dysków twardych, pamięci USB i innych!

Odzyskiwanie z uszkodzonych dysków
W przeciwieństwie do większości narzędzi do odzyskiwania plików, Recuva Portable może odzyskać pliki z uszkodzonych lub świeżo sformatowanych dysków. Większa elastyczność oznacza większą szansę na odzyskanie plików.

Głębokie skanowanie w poszukiwaniu zakopanych plików
Dla tych trudnych do znalezienia plików, posiada zaawansowany tryb głębokiego skanowania, który przeszukuje Twoje dyski w celu znalezienia wszelkich śladów plików, które usunąłeś.

Bezpieczne usuwanie plików
Czasami chcesz, aby plik zniknął na dobre. Funkcja bezpiecznego nadpisywania plików wykorzystuje przemysłowe i wojskowe techniki usuwania danych, aby upewnić się, że pliki pozostaną usunięte.


Skorzystaj z funkcji bezpiecznego nadpisywania.

By FranzoniHottel

Macs Fan Control :: AdwCleaner
Przydatne linki