Strona główna > K > Kingroot Pc

KingRoot PC

WersjaKingRoot PC 3.5.0.1157 LATEST
WymaganiaWindows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
DeweloperKingRoot Team
Strona do pobraniaKingRoot PC

KingRoot for PC to BEZPŁATNE narzędzie do telefonów komórkowych, które pozwala użytkownikom komputerów PC łatwo rootować swoje urządzenia z systemem Android za pośrednictwem prostego połączenia USB. Pierwotnie opracowany i wydany dla rynku chińskiego, ten przyjazny dla użytkownika lekki app jest uważany za jeden z najprostszych sposobów PC nowicjuszy i doświadczonych techników może zachować pełną kontrolę nad chronionych sekcji systemu nowoczesnych telefonów i tabletów z systemem Android.

Interfejs użytkownika KingRoot app jest dostępny tylko w języku chińskim, ale na szczęście cała procedura rooting prawie każdy nowoczesny Android urządzenie jest tak proste, że lokalizacja do języka angielskiego nie jest konieczne.

Do root Android telefony lub tablety, użytkownicy po prostu trzeba pobrać i zainstalować aplikację na komputerze za pomocą automatycznego instalatora, który wymaga prostego następujące kilka instrukcji na ekranie. Nawet jeśli te instrukcje są tutaj przedstawione tylko w języku chińskim, użytkownicy po prostu trzeba kliknąć na Dalej, aż instalacja zostanie zakończona. Po wdrożeniu na komputerze, aplikacja może być uruchomiona. Interfejs użytkownika KingRoot dla PC jest niezwykle prosty, i promuje łatwą procedurę rootowania z przyciągającymi wzrok wizualizacjami.

Użytkownik musi po prostu postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie w postaci kilku obrazów – podłączyć kabel do telefonu android, podłączyć kabel USB do komputera, włączyć tryb Debug USB na urządzeniu z systemem Android (który jest dostępny w Opcjach dla programistów w konfiguracji Android OS), a następnie po prostu kliknij na duży niebieski przycisk. Jeśli wszystko zostało podłączone prawidłowo, cała procedura rootowania zostanie zakończona w ciągu zaledwie kilku sekund.

Jedyne dwie wady tej aplikacji to brak lokalizacji angielski, i niezdolność aplikacji do prawidłowego wykrywania i root absolutnie każdego urządzenia z systemem Android. Jednak jego zgodność z Android smartphone'ów i tabletów jest bardzo wysoka, co oznacza, że bardzo rzadko niekompatybilne urządzenia zostaną wykryte. Aby ułatwić użytkownikowi proces wykrywania, aplikacja pokaże nawet producenta i numer modelu podłączonego urządzenia. Dodatkowo, aplikacja była aktywnie rozwijana w 2015 i 2016 roku, i nie otrzymała żadnych ostatnich aktualizacji.

KingRoot for PC jest w 100% BEZPŁATNY i może być używany na wszystkich nowoczesnych wersjach systemu operacyjnego Windows, takich jak Windows 8 i Windows 10. Aplikacja nie posiada żadnych reklam w aplikacji, odblokowań lub subskrypcji. Interfejs użytkownika jest dostarczany tylko w języku chińskim.

By Ervin

SWF Player :: Adobe Photoshop (64-bit)
Przydatne linki