Strona główna > A > Adobe Photoshop (64-Bit)

Adobe Photoshop (64-bit)

WersjaAdobe Photoshop CC 2021 22.5.1 (64-bit) LATEST
WymaganiaWindows 10 (64-bit)
DeweloperAdobe Systems Inc
Strona do pobraniaAdobe Photoshop (64-bit)

Rodzina produktów Adobe Photoshop 64bit to doskonały plac zabaw do wydobywania z obrazów cyfrowych tego, co najlepsze, przekształcania ich we wszystko, co można sobie wyobrazić i prezentowania w niezwykły sposób. Od edycji zdjęć i kompozycji po malarstwo cyfrowe, animację i projektowanie graficzne — wszystko to można zrobić w programie Adobe Photoshop 2021 - wszystkie najnowocześniejsze funkcje edycji, kompozycji i malowania dostępne w standardowym oprogramowaniu Adobe PS 64 bit oraz narzędzia umożliwiające tworzenie i ulepszanie obrazów 3D oraz treści opartych na ruchu.

Oprogramowanie - skorzystaj z nowych, potężnych narzędzi fotograficznych i przełomowych możliwości w zakresie selekcji zdjęć, retuszu, realistycznego malowania oraz szerokiego zakresu usprawnień przepływu pracy i wydajności.

Dzięki Adobe Stock Images znajdziesz idealny obraz/zdjęcie, które wzbogaci Twój kolejny kreatywny projekt! Oferta specjalna: 10 bezpłatnych obrazów!

Features and Highlights

Filtry neuronowe
Poznaj szereg kreatywnych pomysłów dzięki nowym, przeprojektowanym filtrom zasilanym przez Adobe Sensei. Nadaj kolor swoim starym, czarno-białym zdjęciom, zmień wyraz twarzy lub radykalnie popraw swoje portrety.

Zastępowanie nieba
Szybko wybieraj i zastępuj niebo na zdjęciu, automatycznie dostosowując kolory scenerii do nowego nieba. Uzyskaj nastrój, jakiego oczekujesz na swoich zdjęciach, nawet jeśli warunki fotografowania nie były idealne.

Dowiedz się więcej bezpośrednio w aplikacji
Dzięki nowemu panelowi Odkryj w aplikacji w edytorze zdjęć możesz wyszukiwać i odkrywać nowe narzędzia PS, praktyczne samouczki, artykuły i szybkie działania, które pomogą Ci podnieść poziom i podjąć nowe wyzwania w PS.

Ulepszone dokumenty w chmurze
Dostęp do wcześniej zapisanych wersji dokumentów w chmurze bezpośrednio w 64-bitowej wersji programu Photoshop. Podgląd, zaznaczanie i powracanie do wcześniejszych wersji dokumentów kreatywnych jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Podgląd wzorów
Wyobraź sobie, jak Twój projekt ożyje w postaci wzoru. Teraz możesz szybko wizualizować i tworzyć powtarzające się wzory w czasie rzeczywistym dzięki funkcji Podgląd wzorów.

Stwórz swoje cyfrowe arcydzieło.
Podnieś poziom swojej cyfrowej sztuki dzięki niestandardowym pędzlom lub rozpocznij pracę, korzystając z gotowych pędzli PS.

Usuwaj niechciane obiekty ze zdjęć.
Podnieś swoje umiejętności retuszowania zdjęć. Dodaj wyrazistości swoim pracom, wycinając rozpraszające fragmenty obrazu za pomocą funkcji Wypełnienie z uwzględnieniem zawartości w programie Adobe Photoshop.

Doskonałe usuwanie obiektów rozpoczyna się od narzędzi do zaznaczania.
Od zabłąkanej ręki wbijającej się w kadr po Jeepa rujnującego zdjęcie safari - użyj funkcji Wypełnienie z uwzględnieniem zawartości w programie PS, aby oczyścić zdjęcia i skupić się na wybranym obiekcie.

Zalecane wymagania systemowe

Procesor: Intel® lub AMD procesor z obsługą 64-bitów; procesor 2 GHz lub szybszy System operacyjny: Windows 10 (64-bitowy) wersja lub nowsza Pamięć RAM: 8 GB lub więcej Karta graficzna: 1280 x 800 wyświetlacz i 1 GB lub więcej pamięci wideo to minimum Rozdzielczość monitora: 1920 x 1080 display lub większa przy 100% Miejsce na dysku twardym: 4 GB dostępnego miejsca na dysku twardym; dodatkowe miejsce jest wymagane do instalacji Internet: Połączenie z Internetem i rejestracja są niezbędne do wymaganej aktywacji oprogramowania, zatwierdzenia subskrypcji i dostępu do usług online.

Uwaga: 7 dni okresu próbnego. 2 GB pamięci masowej w chmurze. Ograniczony dostęp do usług i ekran nagrywania.

Dostępne również: Pobierz Adobe Photoshop dla komputerów Mac

.

By PasiaThreet

KingRoot PC :: Instagram
Przydatne linki