Strona główna > B > Brawl Stars For Pc

Brawl Stars for PC

WersjaBrawl Stars for PC LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 7 64 / Windows 8 / Windows 8 64 / Windows 10 / Windows 10 64
DeweloperSupercell
Strona do pobraniaBrawl Stars for PC

Brawl Stars na PC to mobilna gra akcji freemium opracowana i opublikowana przez Supercell, słynną fińską firmę zajmującą się tworzeniem gier mobilnych, która podbiła świat nowoczesnych gier mobilnych swoimi megahitowymi tytułami Clash of Clans (2012), a także Clash Royale (2016). Pierwotnie odsłonięty dla publiczności latem 2018 roku jako ograniczona beta i wdrożony do globalnych odbiorców sześć miesięcy później w grudniu, Brawl Stars bardzo szybko zdołał stać się kolejnym hitem, oferując unikalną mieszankę szybkiej walki akcji, szybkich meczów, różnorodnych trybów gry, skupienia się na małych zespołach, małych mapach i niesamowitej różnorodności taktycznych podejść, które mogą prowadzić do zwycięstwa.

Gra pozwala graczom przemierzać małe mapy, które są wypełnione różnymi przeszkodami i strzelać do przeciwników (którzy czasami mogą być również AI kontrolowane), w celu wyeliminowania puli zdrowia każdego aktywnego przeciwnika. Taktyczna rozgrywka wymaga od graczy pełnego wykorzystania otoczenia, planowania ofensywnych i defensywnych ruchów z kolegami z drużyny oraz szybkiego reagowania na nowe i nieoczekiwane sytuacje zastawiane przez przeciwników.

Aby pomóc im wygrać walkę, każda z kontrolowanych postaci może zbierać doświadczenie meczowe poprzez udane lądowanie swoich głównych ataków i wykorzystywać je do odblokowywania specjalnych “Super” ruchów, które mogą zadawać niesamowite ilości obrażeń. To samo doświadczenie zwiększy również bazowy poziom bohatera, pozwalając im ostatecznie osiągnąć maksymalny poziom 10 ze znacznie zwiększonym bazowym zdrowiem, siłą ataku i siłą ruchów Super. Ponadto każdy z członków standardowego rosteru awanturników posiada pasywną “Gwiezdną Moc”, która może znacząco wpłynąć na przebieg meczu.

Od początku 2021 roku dostępni bohaterowie są podzieleni na grupy: zwykłych awanturników (11), rzadkich awanturników (4), super rzadkich awanturników (5), epickich awanturników (7), mitycznych awanturników (7), legendarnych awanturników (5) i chromatycznych awanturników (5). Tryby gry są liczne i każdy oferuje unikalne wyzwania bojowe, począwszy od walki z przeciwnikami AI, 1v1 mecze, większe bitwy skali na mapach, które mają coraz kurczy aktywnego pola bitwy (w żyłach popularnych gier battle royale), bitwy drużynowe, tryb Heist, który wymaga pękanie przeciwnika’ s bezpieczne, gem grab tryb gdzie gracz, który zbiera 10 klejnotów wygrywa i więcej.

Oprócz pełnej optymalizacji do rozgrywki na nowoczesnych urządzeniach z systemem iOS i Android, Brawl Stars for Desktop może być również odtwarzany bezpośrednio na komputerach stacjonarnych i laptopach z systemem operacyjnym Windows. Można to osiągnąć za pomocą nowoczesnych emulatorów Androida, takich jak GameLoop, które odblokowują dostęp do szybkiego sprzętu PC, tradycyjnych urządzeń peryferyjnych wejścia, dostosowywania i gry sieciowej.

Brawl Stars GameLoop jest wysoce zalecane dla użytkowników mobilnych, którzy chcą znaleźć szybką zabawę w środowisku akcji bez względu na to, gdzie są. Sklep w grze oferuje nie tylko liczne zakupy kosmetyczne, ale także podwajacze tokenów, punkty mocy do zwiększania bohaterów, specjalne oferty dzienne, klejnoty, monety i skrzynie z losowym sprzętem.

.

By HavardWedemeyer

Soundflower for Mac :: Cool Edit Pro
Przydatne linki