Strona główna > C > Cool Edit Pro

Cool Edit Pro

WersjaCool Edit Pro 2.1 Build 3097.0 LATEST
WymaganiaWindows (All Versions)
DeweloperSyntrillium Software
Strona do pobraniaCool Edit Pro

Cool Edit Pro jest muzyczną stacją roboczą Windows z możliwością pracy z kilkoma ścieżkami w tym samym czasie. Posiada wsparcie dla niedestruktywnego przetwarzania i mieszania dźwięku surround.

Może mieszać do 64 ścieżek przy użyciu dowolnej karty dźwiękowej. Cool Edit Pro pozwala nagrywać, odtwarzać, konwertować i edytować pliki o rozmiarze do 2 gigabajtów w ponad 25 formatach, a jego efekty audio obejmują reverb, multitap delay, echo 3D, korektory, chorus, flanger, distortion i inne. W wersji demonstracyjnej istnieje ograniczenie czasowe do 30 minut na sesję, funkcje zapisu i schowka są wyłączone, a RealAudio nie jest obsługiwany.

Program jest dość wygodny bit programowania, zobowiązała się do wszystkich typów klientów chętnych do wielościeżkowej edycji, nagrywanie muzyki, i przywrócić wszystkie konta. Należy pamiętać, że to urządzenie zostało zatrzymane, i wzdłuż tych linii nigdy więcej nie dostanie odświeżenia. Niezależnie od tego, można spojrzeć na nową formę tego narzędzia, o nazwie Adobe Audition CC.

Test antywirusowy i anty-malware: ze względów bezpieczeństwa należy również pobrać Cool Edit Pro z FileHorse.com, ponieważ mają wszystkie pliki skanowane przed wirusami i malware. Ponadto możesz tam znaleźć ostatnie zrzuty ekranu tego oprogramowania oraz filmy z YouTube. Po zakończeniu pobierania pliku będziesz miał plik instalacyjny .exe lub .msi lub archiwum .zip, które być może będziesz musiał najpierw rozpakować. Aby rozpocząć instalację kliknij dwukrotnie na plik wykonywalny i postępuj zgodnie z kreatorem instalacji.

Uwaga: Adobe Systems Incorporated nabył aktywa technologiczne Syntrillium Software w maju 2003 roku. W dniu 18 sierpnia 2003 r. firma Adobe wydała wersję programu do edycji pod zmienioną nazwą Adobe Audition. To jest ORYGINALNY program Syntrillium CoolEdit Pro - wersja demonstracyjna.

By SeptemberArichabala

Brawl Stars for PC :: Instagram for Mac
Przydatne linki