Strona główna > S > Soundflower For Mac

Soundflower for Mac

WersjaSoundflower 2.0 Beta 2 LATEST
WymaganiaMac OS X 10.6 or later
DeweloperRogue Amoeba Software, Inc.
Strona do pobraniaSoundflower for Mac

Soundflower for Mac to potężne, lekkie rozszerzenie macOS Kernel, które może utworzyć wirtualne urządzenie audio z pełnym wsparciem dla wprowadzania i wyprowadzania dźwięku do dowolnej z aktywnych aplikacji. Za jego pomocą można kierować sygnał audio między aplikacjami bez potrzeby korzystania z zewnętrznego sprzętu audio, kabli audio lub innego oprogramowania lub sprzętu. Ciesz się!

To został zaprojektowany, aby być no-nonsense i proste, co czyni go używać nie tylko przez doświadczonych profesjonalistów audio, ale także nowicjuszy, którzy po prostu chcą przekierować sygnał audio z jednej aplikacji do innego. Ma postać łatwej w obsłudze aplikacji z paskiem stanu, za pomocą której można konfigurować ustawienia audio i przygotowywać kanały audio do wysłania do określonych urządzeń i aplikacji. Na przykład można wysłać sygnał audio z odtwarzacza muzycznego do innej aplikacji, która oczekuje nagrywania dźwięku z wejścia mikrofonowego. Domyślnie Soundflower tworzy wirtualne urządzenia 2-kanałowe i 64-kanałowe, które mogą być4 używane jako domyślne urządzenia wejściowe lub wyjściowe w różnych aplikacjach.

Cały proces emulacji wirtualnych urządzeń audio można łatwo uruchomić nawet na starszych lub słabszych konfiguracjach komputerów Mac, zapewniając, że inne aplikacje będą działać bez żadnych problemów.

Instalacja i użytkowanie

Mimo że Soundflower dla macOS jest dostarczany w niezwykle małym opakowaniu (mniejszym niż 100 kb), jego instalacja wymaga nieco więcej zaangażowania niż w przypadku zwykłych aplikacji na Maca, ponieważ instalator nie jest podpisany. Wymagane jest przytrzymanie klawisza Control podczas instalacji, a następnie w pełni podpisana aplikacja zostanie aktywowana w systemie.

Aplikacja Soundflower jest dostępna bezpośrednio z paska stanu, z rozwijanym oknem, które zawiera liczne ustawienia konfiguracyjne dla emulowanych urządzeń 2-ch i 64-ch. Dla każdego urządzenia można ustawić wielkość bufora (64-2048), routing dla każdego kanału oraz właściwości klonowania dźwięku. Na dole rozwijanego menu można również uzyskać dostęp do okna Audio Setup, które wyświetli samodzielne okno z zakładkami konfiguracyjnymi dla fizycznych komponentów audio (Wbudowany mikrofon, Wbudowane wejście, Wbudowane wyjście) oraz emulowanych urządzeń audio firmy Sound flower’s (2ch i 64ch). Każdy z kanałów audio może mieć swój własny poziom głośności, określoną zmianę dB, lub może być całkowicie wyciszony. Format audio dla każdego wykrytego urządzenia można również zmienić za pomocą prostego rozwijanego menu selector.

Początkowy rozwój i utrzymanie Soundflower został wykonany przez Cycling '74. W 2014 r. Cycling '74 przekazał zarządzanie Soundflower firmie Rogue Amoeba.

Właściwości i najważniejsze cechy

Utwórz wirtualne urządzenie audio do zmiany trasy kanałów audio. Po prostu udostępniaj kanały audio z jednej aplikacji do drugiej. Re-route audio z odtwarzacza muzycznego do edytorów audio bez konieczności stosowania zewnętrznego sprzętu. Wsparcie dla 2ch i 64ch wirtualnych urządzeń audio. Lekki i nie rzucający się w oczy. W pełni konfigurowalny. Stworzony w środowisku open source. 100% Darmowy!By Prakash

AnyDesk for Mac :: Brawl Stars for PC
Przydatne linki