Strona główna > A > Amcap

AMCap

WersjaAMCap 9.23 Build 300.6 LATEST
WymaganiaWindows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
DeweloperNoel Danjou
Strona do pobraniaAMCap

Jeśli masz kamerę lub kamerę internetową podłączoną do komputera, to można zrobić przechwytywanie wideo, podgląd, nagrywanie i zapisywanie tak wiele łatwiejsze z aplikacją o nazwie AMCap. Microsoft DirectShow jest kompatybilny z aplikacją, która pozwala na przechwytywanie nagrań w wysokiej rozdzielczości.

Na rynku dostępnych jest tak wiele różnych programów do nagrywania kamer internetowych. Większość ludzi porównuje wydajność, cenę i funkcjonalność programów, zanim wybierze najlepszy dla siebie. AMCap spełnia wszystkie z nich, ponieważ jest łatwy w użyciu, działa wspaniale i jest przystępny cenowo dla przeciętnej osoby.

Audio i wideo mogą być nagrywane przez aplikację. Istnieje nawet wsparcie dla analogowego tunera telewizyjnego, jak również. Jeśli masz do dyspozycji kilka monitorów, możesz na nich również podglądać nagrania. Nagrania mogą być kompresowane do formatu WMV lub AVI.

Deweloperom zależało na tym, aby program był jak najprostszy w obsłudze. Wygląda na to, że im się to udało, ponieważ użytkownicy często mają komfortowe doświadczenie w korzystaniu z aplikacji. Mogą oni śledzić i rozumieć interfejs. Nawet proces instalacji jest prosty, ponieważ wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć na “Next” przycisk kilka razy i to’s it. Po pojawieniu się graficznego interfejsu użytkownika, zobaczysz, że jest on dobrze zorganizowany pod względem przestrzeni i zasobów.

Menu da Ci dostęp do wszystkich głównych funkcji. Jak tylko twój aparat, kamera, lub kamera internetowa jest podłączony do komputera, aplikacja rozpozna go automatycznie. Następnie otrzymasz podgląd obrazów z urządzenia bezpośrednio na ekranie. Stamtąd możesz je nagrać i zapisać jako wideo.

Don’ t zapomnij, że można nagrywać audio z oddzielnego źródła z aplikacji też. To daje możliwość tworzenia filmów domowych z dźwiękami do nich. Niektóre z dodatkowych funkcji aplikacji obejmują tryb pełnoekranowy, powiększanie, pomniejszanie, pomoc deinterlacing i wiele innych funkcji.

Ogółem, aplikacja może wykorzystać całą moc urządzenia nagrywającego. Daje Ci proste środowisko do podglądu i zarządzania swoimi nagraniami. Każdy od nowicjusza do eksperta może dowiedzieć się, jak korzystać z aplikacji. To jest tak proste.

Features and Highlights

Podgląd i nagrywanie ze źródeł DV Ulepszenia podglądu i nagrywania w formacie MPEG-2 Opcjonalna kompresja w czasie rzeczywistym (przy użyciu zainstalowanych kompresorów) podczas nagrywania wideo Formaty kontenerów AVI, WMV i MP4 (kompatybilność zależy od formatu przechwytywania) Trwałość ustawień pomiędzy sesjami (np. przestrzeń kolorów, rozmiar wyjściowy, standard wideo, itp.) Ulepszona obsługa tunera analogowego dla transmisji telewizyjnych i radiowych Przechwytywanie obrazu przez naciśnięcie klawisza lub ewentualnie wyzwalacz sprzętowy Okresowe migawki dla automatycznego przechwytywania obrazu Konfigurowalny krzyż i wyświetlacz ekranowy (OSD) Eksperymentalny Text Enhancer (zaprojektowany specjalnie dla osób słabo widzących) Regulacja głośności Podgląd pełnoekranowy z opcjonalnym AppBarem (dla doświadczenia przyjaznego dla dotyku) Możliwość wyboru renderera wideo Renderer wideo, Video Renderer, Video Mixing Renderer (7 i 9), oraz Enhanced Video Renderer są obsługiwane Sprzętowe usuwanie przeplotu video Sterowanie współczynnikiem proporcji video i cyfrowym zoomem (tylko podgląd) Obrót video (tylko podgląd) Nakładanie zdjęć lub video dla celów dostosowywania lub szablonów (tylko podgląd) Ukryte napisy i paski, aby pozostawić tylko podgląd w trybie okienkowym Opcja Always On Top, aby utrzymać podgląd video na wierzchu innych okien

Uwaga: Wersja demonstracyjna nie zawiera nowej aplikacji still cap, która pozwala łatwo zrobić still captures ze skryptu, aplikacji, okna Command, harmonogramu zadań, itp.

By Melisande

Script Hook V :: AnyDesk for Mac
Przydatne linki