Strona główna > A > Anydesk For Mac

AnyDesk for Mac

WersjaAnyDesk 6.2.0 LATEST
WymaganiaMac OS X 10.11 or later
DeweloperAnyDesk Software
Strona do pobraniaAnyDesk for Mac

Uzyskaj dostęp i edytuj dane oraz ustawienia na zdalnych komputerach lub serwerach za pomocą pulpitu zdalnego AnyDesk dla komputerów Mac. Ciesz się bezproblemową łącznością i prostą konfiguracją. Oferuj zdalne wsparcie swoim klientom. Niezależnie od tego, czy łączysz się z innymi systemami opartymi na komputerach Mac, czy z komputerami stacjonarnymi z systemem Windows lub Linux, możesz liczyć na stabilne działanie i wzajemną kompatybilność AnyDesk’

AnyDesk for Mac oferuje funkcje i narzędzia potrzebne do łączenia się z komputerami stacjonarnymi lub serwerami w dowolnej lokalizacji. Aplikacja do obsługi pulpitu zdalnego zapewnia stabilne, bezpieczne i superszybkie połączenie. Dzięki elastycznym modelom licencyjnym może być indywidualnie dostosowana do Twoich potrzeb. Konfiguracja jest szybka i prosta.

Klient AnyDesk dla systemu OS X zapewnia wysoką częstotliwość odświeżania i niskie opóźnienia, co przekłada się na niezawodną stabilność i zapierającą dech w piersiach szybkość. Opatentowany przez AnyDesk kodek DeskRT skutecznie kompresuje i przesyła dane obrazu bez utraty jakości oraz zapewnia niemal natychmiastowy czas reakcji. Oprogramowanie wymagające dużej ilości danych działa płynnie dzięki niezrównanej wydajności przepustowości AnyDesk’.

Rozwiązanie zdalnego pulpitu Mac OS obejmuje również najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dzięki standardowej dla banków technologii szyfrowania TLS 1.2 oraz asymetrycznej wymianie kluczy RSA 2048 aplikacja zapewnia bezpieczeństwo danych. Model Enterprise aplikacji pulpitu zdalnego dla Mac można łatwo skonfigurować z własną siecią, aby zapewnić, że dane nigdy nie opuszczą DMZ.

Zaprojektowany dla Mac
Klient pulpitu zdalnego AnyDesk OS X działa bezproblemowo z każdym komputerem Mac z najnowszym systemem operacyjnym Apple’ s lub starszych wersjach.

Szybkie pobieranie
Mały, ale doskonale ukształtowany, pulpit zdalny AnyDesk dla macOS jest szybki do pobrania i łatwy do zainstalowania. It won’ t take up huge parts of your desktop or server storage – MacBook remote control is just seconds away!

Standard or Advanced
Przełącz się między trybem standardowym a zaawansowanym jednym kliknięciem: Ogranicz swoje funkcje lub po prostu wskocz do zaawansowanego trybu pracy w sieci, AnyDesk ma Cię pod ręką.

Uwaga: 14-dniowa wersja próbna.

Dostępne również: Pobierz AnyDesk dla Windows

By Calabrese

AMCap :: Soundflower for Mac
Przydatne linki