Strona główna : O

O TechLib

TechLib to darmowy słownik terminów komputerowych i internetowych. Oryginalna witryna TechLib została uruchomiona w 2005 roku i od tego czasu stale się rozwija. Definicje TechLib są dostępne w Internecie, a także w aplikacjach mobilnych dla iOS i android.

Cel TechLib jest prosty - chcemy, aby terminy techniczne były łatwe do zrozumienia. Zamiast używać terminologii wysokiego poziomu, definicje TechLib są napisane prostym, codziennym językiem. Uważamy również, że chociaż definicje terminów komputerowych są pomocne, proste wyjaśnienia terminów z przykładami są jeszcze lepsze. Dlatego większość definicji na TechLib.com zawiera przykłady z życia wzięte, jak ten termin jest używany.

Czynnik techniczny

Niektóre terminy w słowniku komputerowym TechLib są powszechnie używane i ich zrozumienie wymaga niewielkiej wiedzy technicznej. Inne są mniej powszechne i mogą mieć definicje zawierające bardziej zaawansowaną terminologię. Z tego powodu każda definicja zawiera „Czynnik techniczny„ocena od 1 do 10. Terminy z czynnikami niskiego poziomu technicznego to podstawowe terminy, które są dobrze znane, natomiast terminy z czynnikami zaawansowanej technologii są bardziej zaawansowane i nie są używane tak często.

Pomoc

Jeśli masz pytania dotyczące korzystania ze strony TechLib lub aplikacji mobilnych, odwiedź Centrum pomocy gdzie można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli masz inne pytania lub chciałbyś zasugerować termin, proszę Skontaktuj się z nami.