Strona główna : Warunki korzystania

Warunki korzystania

Zasady użytkowania

Możesz korzystać z tej witryny w celu nauki terminów technicznych. Nie możesz używać żadnego rodzaju automatycznego urządzenia lub programu do uzyskiwania dostępu lub kopiowania jakiejkolwiek części Tech-Lib.net.

Zawartość WWW

Cała zawartość znajdująca się na Tech-Lib.net jest własnością Sharpened Productions. Informacje na tej stronie są udostępniane publicznie, bez żadnych gwarancji i są dostarczane w stanie, w jakim się znajdują i są dostępne. Każda definicja jest weryfikowana przed opublikowaniem w Tech-Lib.net. Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić dokładność informacji zawartych na tej stronie, Tech-Lib.net nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe informacje. Proszę skontaktuj się z Tech-Lib z ewentualnymi błędami.

Informacje o prawach autorskich

Wszystkie definicje znajdujące się na tej stronie są oryginalną, chronioną prawem autorskim treścią Sharpened Productions. Ponadto cały tekst strony internetowej, kod HTML, skrypty internetowe, informacje z bazy danych, obrazy i projekt strony są oryginalną treścią i są chronione międzynarodowym prawem autorskim. Możesz wykorzystywać informacje z witryny Tech-Lib do użytku osobistego, ale nie możesz ponownie publikować, reprodukować, przesyłać, publikować ani publicznie rozpowszechniać treści znalezionych w tej witrynie.

Jeśli chcesz użyć definicji lub innych informacji z Tech-Lib.net w artykule lub publikacji, użyj narzędzia Cytaty na dole każdej definicji lub postępuj zgodnie z Wytyczne dotyczące cytowania. Jeśli chcesz wykorzystać definicje Tech-Lib w jakimkolwiek innym celu, prześlij pisemną prośbę do skontaktuj się z Tech-Lib.

Prosimy o zgłaszanie wszelkich naruszeń praw autorskich do Tech-Lib.

Polityka prywatności

Tech-Lib.net nie zbiera ani nie rozpowszechnia danych osobowych. Zobacz całość Polityka prywatności.

Pytania?

Wszelkie pytania dotyczące korzystania z tej witryny internetowej lub aplikacji mobilnych Tech-Lib prosimy kierować na adres Administrator Tech-Lib.