Strona główna : Warunki korzystania

Warunki korzystania

Zasady użytkowania

Możesz korzystać z tej witryny w celu nauki terminów technicznych. Nie możesz używać żadnego rodzaju automatycznego urządzenia lub programu do uzyskiwania dostępu lub kopiowania jakiejkolwiek części TechLib.com.

Zawartość WWW

Cała zawartość znajdująca się na TechLib.com jest własnością Sharpened Productions. Informacje na tej stronie są udostępniane publicznie, bez żadnych gwarancji i są dostarczane w stanie, w jakim się znajdują i są dostępne. Każda definicja jest weryfikowana przed opublikowaniem w TechLib.com. Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić dokładność informacji zawartych na tej stronie, TechLib.com nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe informacje. Proszę skontaktuj się z TechLib z ewentualnymi błędami.

Informacje o prawach autorskich

Wszystkie definicje znajdujące się na tej stronie są oryginalną, chronioną prawem autorskim treścią Sharpened Productions. Ponadto cały tekst strony internetowej, kod HTML, skrypty internetowe, informacje z bazy danych, obrazy i projekt strony są oryginalną treścią i są chronione międzynarodowym prawem autorskim. Możesz wykorzystywać informacje z witryny TechLib do użytku osobistego, ale nie możesz ponownie publikować, reprodukować, przesyłać, publikować ani publicznie rozpowszechniać treści znalezionych w tej witrynie.

Jeśli chcesz użyć definicji lub innych informacji z TechLib.com w artykule lub publikacji, użyj narzędzia Cytaty na dole każdej definicji lub postępuj zgodnie z Wytyczne dotyczące cytowania. Jeśli chcesz wykorzystać definicje TechLib w jakimkolwiek innym celu, prześlij pisemną prośbę do skontaktuj się z TechLib.

Prosimy o zgłaszanie wszelkich naruszeń praw autorskich do TechLib.

Polityka prywatności

TechLib.com nie zbiera ani nie rozpowszechnia danych osobowych. Zobacz całość Polityka prywatności.

Zasady łączenia

Możesz łączyć się z TechLib (https://TechLib.com/) bez uzyskania zgody. Jednak witryny dla dorosłych, obraźliwe witryny i wszelkie inne witryny nieodpowiednie dla wszystkich grup wiekowych nie mogą zawierać linków do TechLib. Jeśli chcesz użyć obrazu jako łącza do TechLib, możesz użyć poniższego obrazu:

TechLib.com

Odwiedź Centrum pomocy aby uzyskać więcej informacji na temat łączenia się z TechLib.

Pytania?

Wszelkie pytania dotyczące korzystania z tej witryny internetowej lub aplikacji mobilnych TechLib prosimy kierować na adres Administrator TechLib.