Strona główna > M > Minecraft Windows 10 Edition

Minecraft Windows 10 Edition

WersjaMinecraft Windows 10 Edition 1.17.2 LATEST
WymaganiaWindows 10 (32-bit) / Windows 10 (64-bit)
DeweloperMicrosoft Corporation
Strona do pobraniaMinecraft Windows 10 Edition

Dzięki Minecraft Windows 10 Edition możesz stworzyć wszystko, co tylko sobie wyobrazisz! Odkrywaj losowo generowane światy. Przetrwaj w nocy wśród niebezpiecznych mobów. Ta kolekcja zawiera grę podstawową Minecraft i kompilację Starter Pack: Greek Mythology Mash-up, Plastic Texture Pack, Skin Pack 1, a także Villains Skin Pack. Zdobądź także 700 Minecoinów do wykorzystania na Rynku w grze! Odkrywaj nowe miejsca, bądź kimś innym i odkryj nowe sposoby gry dzięki kreacjom społeczności z Marketplace. Ciesz się!

Minecraft dla Windows 10 Edition oferuje możliwość gry międzyplatformowej na każdym urządzeniu z zainstalowaną grą (z wyjątkiem Minecraft: Java Edition).

Stwórz & Hostuj swój własny dedykowany serwer Minecrafta w ciągu kilku minut!

Features and Highlights

Gra międzyplatformowa dla maksymalnie ośmiu graczy na komputerach PC z systemem Windows 10, urządzeniach z systemem Android, telefonach i tabletach z systemem iOS, konsolach Xbox One, Nintendo Switch i platformach wirtualnej rzeczywistości Paczki skórek, tekstur i mash-upów od społeczności! DODATKI! Dowiedz się więcej na stronie minecraft.net/addons, gdzie możesz wypróbować kilka przykładów za darmo lub nauczyć się tworzyć własne Realms! Graj z maksymalnie 10 znajomymi na różnych platformach w światach, które istnieją zawsze i wszędzie. Wypróbuj bezpłatną 30-dniową wersję próbną w aplikacji! Obsługa Xbox Live, w tym osiągnięcia Polecenia Slash, które pozwalają dostosować sposób gry— możesz rozdawać przedmioty, przywoływać stwory, zmieniać porę dnia i nie tylko Graj na serwerach Kontrola rodzicielska z Xbox Live lub kontem Microsoft LAN lub WiFi Multiplayer Osiągnięcia/Trofea Dołącz do serwerów multiplayer obsługiwanych przez graczy Stwórz własny serwer Zawartość do pobrania (DLC) Obsługa kontrolera/dotyku

By Deeann

3uTools :: FAT32 Format GUI
Przydatne linki