Strona główna > M > Microsoft Teams For Mac

Microsoft Teams for Mac

WersjaMicrosoft Teams 1.4.00.26376 LATEST
WymaganiamacOS 10.13 High Sierra or later
DeweloperMicrosoft Corporation
Strona do pobraniaMicrosoft Teams for Mac

Już dziś uruchom swoją organizację dzięki bezpłatnej wersji Microsoft Teams dla komputerów Mac! Komunikuj się ze swoim zespołem i bądź zawsze na bieżąco dzięki bezpłatnemu czatowi i możliwości wyszukiwania. Dzięki improwizowanym spotkaniom i połączeniom audio lub wideo Twój zespół będzie się zgadzał. Korzystaj z 10 GB miejsca do przechowywania plików zespołu i 2 GB miejsca do przechowywania plików osobistych na osobę. Pracuj wspólnie, korzystając z aplikacji pakietu Office dla sieci Web, w tym programów Word, Excel, PowerPoint i OneNote. Łącz się i współpracuj z każdym z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji klienckiej MS Teams!

Teraz bardziej niż kiedykolwiek ludzie muszą wiedzieć, że ich wirtualne rozmowy są prywatne i bezpieczne. W firmie Microsoft prywatność i bezpieczeństwo nigdy nie są kwestią drugorzędną. To’ jest zobowiązanie do Ciebie— nie tylko w tym trudnym czasie, ale zawsze.

Nieograniczona ilość wiadomości na czacie i wyszukiwanie. Wbudowane połączenia audio i wideo dla osób indywidualnych, grup i pełnych spotkań zespołu. 10 GB pamięci masowej na pliki zespołu oraz 2 GB na osobę do osobistej pamięci masowej. Zintegrowane tworzenie treści w czasie rzeczywistym z aplikacjami pakietu Office, takimi jak Word, Excel, PowerPoint i OneNote. Nieograniczone możliwości integracji z ponad 250 aplikacjami biznesowymi do wyboru, w tym Adobe, Evernote i Trello. Możliwość komunikacji i współpracy z każdym wewnątrz i na zewnątrz organizacji, wspierana przez bezpieczną, globalną infrastrukturę Microsoft’.

łyskawicznie przejdź z czatu grupowego do wideokonferencji za pomocą jednego przycisku. Zespoły liczące 10 lub 10 000 osób mogą spotykać się w jednym miejscu, niezależnie od tego, w ilu miejscach się znajdują. Zaproś wszystkich, z którymi pracujesz, do czatu, spotkań, rozmów i współpracy - wszystko to w jednym miejscu, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Podziel się swoją opinią i osobowością. Wysyłaj gifty, naklejki i emojis na czacie grupowym lub w wiadomościach indywidualnych. Już nigdy więcej nie krzycz “kto właśnie dołączył?!”. Korzystaj z Teams dla macOS, połączeń, systemu telefonicznego, planu połączeń lub routingu bezpośredniego, aby wyeliminować stres związany z połączeniami konferencyjnymi.

Funkcje i najważniejsze cechy

Do 500 tys. użytkowników
Komunikuj się i współpracuj z dużymi i małymi zespołami.

Udostępnianie ekranu
Wybierz, co chcesz pokazać na czacie lub spotkaniu: pulpit, konkretną aplikację, prezentację lub plik.

Rozmycie tła
Wyeliminuj czynniki rozpraszające i zapewnij płynny przebieg spotkań dzięki rozmyciu tła.

Dostęp dla gości
Udziel osobom spoza Twojej organizacji dostępu do istniejących zespołów i kanałów w oprogramowaniu klienckim MS Teams.

Współautorstwo
Dostęp, udostępnianie i edytowanie dokumentów Word, PowerPoint i Excel w czasie rzeczywistym.

Współdzielenie plików
Wspólne udostępnianie plików współpracownikom i wspólna praca nad nimi.

Ponad 250 zintegrowanych aplikacji i usług
Wprowadź do Teams aplikacje i usługi, które uwielbiasz, aby stworzyć centrum pracy zespołowej w swojej organizacji.

Bezpieczeństwo i zgodność
Pomóż zapewnić bezpieczeństwo informacji dzięki szyfrowaniu danych Microsoft Teams Mac w stanie spoczynku i podczas przesyłania.

Kilka funkcji Teams jest dostępnych tylko w płatnej wersji usługi Microsoft 365. W pełni funkcjonalna, płatna wersja Teams obejmuje:

Dodatkową pamięć masową, w przypadku planów rozpoczynających się od 1 TB pamięci masowej na użytkownika. Bogatą współpracę z plikami w aplikacjach pakietu Office na pulpicie. Planowanie spotkań i inteligentne funkcje wideo. Dodatkowe integracje z aplikacjami własnymi i innych firm. Zaawansowane kontrole informatyczne. Bezpieczeństwo i zgodność na poziomie przedsiębiorstwa.

Dostępne również: Pobierz Microsoft Teams dla systemu Windows

By Andert

Timer Resolution :: Logitech G HUB
Przydatne linki