Strona główna > D > Directx 12

DirectX 12

WersjaDirectX 12 LATEST
WymaganiaWindows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
DeweloperMicrosoft Corporation
Strona do pobraniaDirectX 12

Microsoft DirectX 12 (DX12) to grupa technologii zaprojektowanych w celu uczynienia z komputerów z systemem Windows idealnej platformy do uruchamiania i wyświetlania aplikacji bogatych w elementy multimedialne, takie jak pełnokolorowa grafika, wideo, animacje 3D i bogaty dźwięk. DirectX 11 zawiera aktualizacje zabezpieczeń i wydajności, a także wiele nowych funkcji we wszystkich technologiach, do których aplikacje mogą mieć dostęp za pomocą interfejsów API DirectX.

Wszystkie wersje systemu Windows nie obsługują wszystkich wersji DirectX. Tutaj znajdziesz więcej informacji o tym, jak działają poszczególne wersje DirectX w całej rodzinie systemów Windows. Zwróć uwagę zwłaszcza na różnice w systemach Windows 10 i Windows 8 lub Windows 7 w porównaniu z poprzednimi wersjami systemu Windows.

Narzędzie to jest zestawem komponentów w systemie Windows, który umożliwia programom, przede wszystkim grom, bezpośrednią współpracę ze sprzętem wideo i audio. Gry wykorzystujące DirectX mogą bardziej efektywnie wykorzystywać funkcje akceleratorów multimedialnych wbudowanych w Twój sprzęt, co poprawia ogólne wrażenia multimedialne. Narzędzie DxDiag dostarcza szczegółowych informacji o zainstalowanych w systemie komponentach i sterownikach DirectX i może być wykorzystane.

Jak zainstalować najnowszą wersję DirectX 12 Latest? Aktualizacje będą dostępne za pośrednictwem usługi Windows Update. Nie ma samodzielnego pakietu dla tych wersji DirectX.

Ta aplikacja jest dostępna tylko na PC i została opracowana wyłącznie przez firmę Microsoft. Jest to darmowy plik do pobrania, który jest wymagany przez niektóre gry z zaawansowaną grafiką. Zasadniczo ułatwia ona twórcom gier wykorzystanie pełnej mocy kart graficznych (i wirtualnych kart graficznych) w celu uzyskania najlepszej jakości gier. Poprawia jakość obrazu, jak również czas renderowania.

Wielu użytkowników zastanawia się, kiedy zobaczymy DirectX 13? Naszym zdaniem, prawdopodobnie DX 13 zostanie wydany w następnej wersji systemu Windows.

Microsoft DirectX 12 jest licencjonowany jako Freeware dla systemu operacyjnego/platformy Windows PC (32-bit i 64-bit) z komponentów bez ograniczeń. DirectX12 jest dostępny dla wszystkich użytkowników oprogramowania jako darmowy plik do pobrania!

.

By Fidelio

uTorrent :: Windows TubeMate
Przydatne linki