Strona główna > D > Directx Happy Uninstall

DirectX Happy Uninstall

WersjaDirectX Happy Uninstall 6.95 LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 8 / Windows 10
DeweloperSuperfox Studio
Strona do pobraniaDirectX Happy Uninstall

DirectX Happy Uninstall jest potężnym narzędziem do zarządzania i konserwacji, które może zdiagnozować problemy Direct X, tworzyć kopie zapasowe Direct X, przywrócić poprzednie kopie zapasowe, a wreszcie aktywować potężny Disc-Rollback Feature, który może rozwiązać większość, jeśli nie wszystkie problemy aplikacji, które napotykasz.

Oprogramowanie jest zbiorem interfejsów API zbudowanych i utrzymywanych przez Microsoft Corp. To umożliwia użytkownikom systemów operacyjnych Windows pozostać w kontakcie z różnych funkcji oprogramowania i sprzętu, w tym multimediów, programowania gier, urządzeń peryferyjnych i innych. Jednakże, ponieważ ten głęboko zintegrowany pakiet oprogramowania jest tak integralną częścią funkcjonowania domowego komputera, gdy coś pójdzie nie tak z nim, użytkownicy są często pozostawieni bez możliwości zdiagnozowania problemu, naprawy i uzyskania pełnej kontroli nad swoim komputerem z powrotem. Na szczęście lekki, ale bardzo zdolny aplikacja DirectX Happy Uninstall jest tutaj, aby pomóc you.

Features and Highlights

DirectX Happy Uninstall app jest prezentowany wewnątrz jednego ekranu z sześciu odrębnych zakładek (General, Backup, Restore, Rollback, Install i Help/About), umożliwiając nawet nowicjusze łatwo przejąć kontrolę nad ich Direct X API pakietów, a co najważniejsze, jedno kliknięcie rozwiązanie, aby całkowicie usunąć i zainstalować zupełnie nową i aktualną wersję narzędzia.

Oprócz funkcji Backup/Restore i Full-Install, aDisc-Rollback jest jednym z jego najpotężniejszych narzędzi znalezionych w DirectX Happy Uninstall. Najpierw usunie wszystkie pliki i wpisy w rejestrze bieżącej instalacji programu, a następnie zainstaluje oryginalny komponent główny narzędzia prosto z płyty instalacyjnej Windows. Zapewni to, że Twoje narzędzie będzie jak pierwszego dnia, kiedy kupiłeś swój komputer.

Powszechne błędy DirectX

Ponieważ aplikacja ta odpowiada za tak wiele rzeczy, komputery z systemem Windows nie mogą działać poprawnie bez w pełni zdrowej wersji tego pakietu API. Wszelkie niestabilności, uszkodzone pliki, błędna konfiguracja może prowadzić do szerokiej gamy irytujących, a czasem powodujących stabilność błędów, które mogą znacznie wpłynąć na Twoją produktywność lub nawet uniemożliwić Ci dostęp do niektórych pakietów oprogramowania lub akcesoriów sprzętowych.

Oto niektóre z najczęstszych błędów, które DirectX HappyUninstall może naprawić:

Brakujące lub uszkodzone pliki oprogramowania Nieznane błędy podczas próby uruchomienia gry PC Nieznane błędy podczas próby uruchomienia oprogramowania PC Różne narzędzia Komunikaty o błędach podczas próby uruchomienia gry PC Różne app Komunikaty o błędach podczas próby korzystania z akcesoriów do gier (koła, joysticki, itp.) Błędy rejestru spowodowane przez problemy z programem Posiadanie niekompatybilnej lub przestarzałej wersji narzędzia Problemy z kompatybilnością sprzętu z aktualną wersją aplikacji

arzędzie Happy Uninstall w obecnej wersji może być swobodnie używane tylko do końca okresu próbnego. Obsługuje ono wszystkie wersje systemu Windows (w tym najnowszy Windows 10, zarówno 32-bitowy, jak i 64-bitowy) oraz wszystkie nowoczesne wersje aplikacji (od Direct X 9.0c aż do najnowszej wersji aplikacji). Oprócz ograniczonej czasowo wersji shareware, można ją również znaleźć jako ograniczone funkcjami darmowe demo.

Uwaga: Funkcje Odinstaluj, Cofnij i Zainstaluj są niedostępne w wersji demo.

By Kealey

Pushbullet :: SoundWire Server
Przydatne linki