Strona główna > M > Magix Movie Edit Pro Premium

MAGIX Movie Edit Pro Premium

WersjaMAGIX Movie Edit Pro Premium 2022 LATEST
WymaganiaWindows 7 64 / Windows 8 64 / Windows 10 64
DeweloperMAGIX Software GmbH.
Strona do pobraniaMAGIX Movie Edit Pro Premium

MAGIX Movie Edit Pro Premium zmieni Twoje nagrania z kamery w wysokiej jakości filmy. Dzięki dostępowi do najlepszych narzędzi i funkcji na rynku możesz pewnie edytować i optymalizować swoje filmy, niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy dopiero zaczynasz. Filmy nabierają życia, podobnie jak w wersji Plus, ale z dodatkowym, wyjątkowym akcentem. Materiały z podróży zamieniają się w niesamowite filmy i prawdziwie filmowe doświadczenia.

Importuj, optymalizuj, edytuj — najszybszy sposób, aby zacząć tworzyć własne filmy. Generuj filmy automatycznie lub twórz własne ręcznie. Uzyskaj szybkie rezultaty, za każdym razem. Ustaw kolejność, w jakiej mają pojawiać się materiały filmowe i zachowaj tylko najlepsze sceny – a wszystko to za pomocą trybów Storyboard lub Timeline. Od filmów z rodzinnych imprez po vlogi z podróży - znajdź odpowiednie, wysokiej jakości efekty, które wydobędą z Twoich filmów to, co najlepsze.

Legenda powraca: Przeżyj swoje doświadczenia z podróży na animowanej kuli ziemskiej 3D dzięki Vasco da Gama. Teraz dostępny w najnowszej wersji Essential! Przejdź pewnie z jednej sceny do następnej dzięki profesjonalnym przejściom od proDAD. Nadaj swoim filmom autentyczny hollywoodzki wygląd, korzystając z profesjonalnej korekcji kolorów i współczynników proporcji stworzonych dla srebrnego ekranu.

Cechy i zalety

Efekty specjalne
Postaw swoje filmy w centrum uwagi dzięki imponującym flarom soczewkowym i efektom świetlnym.

Plusowy pakiet efektów
Zdobądź dostęp do najnowszych efektów w sklepie MAGIX Movie Edit Pro Premium i zadbaj o to, by Twój materiał filmowy był w czołówce. Zawiera kupony o wartości nawet 49,95$!

Stabilizacja obrazu
W prosty sposób zamień nawet najbardziej chwiejny materiał filmowy w idealnie stabilne ujęcia. Dzięki stabilizacji obrazu proDAD Mercalli V2.

Płynna edycja proxy
Łatwa edycja materiału w wysokiej rozdzielczości aż do 4K dzięki superpłynnej edycji proxy.

Edycja multikameralna
Edytuj materiał używając nawet 4 różnych kątów kamery, aby mieć pewność, że uchwycisz najlepszą stronę każdego ujęcia. Teraz dostępna jest edycja równoczesna.

Pasowanie ujęć
Zastosuj wygląd swoich najlepszych scen do wszystkich swoich materiałów filmowych, aby uzyskać automatyczny efekt wizualny. W pełni automatyczna funkcjonalność za pomocą jednego kliknięcia.

Uwaga: 30-dniowa wersja próbna.

By AmesOmi

Free Logo Maker :: Team Fortress 2
Przydatne linki