Strona główna > M > Minecraft

Minecraft

WersjaMinecraft LATEST
WymaganiaWindows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
DeweloperMojang
Strona do pobraniaMinecraft

Minecraft to kreatywna gra typu sandbox, która pozwala graczom eksplorować proceduralnie generowany kolorowy świat, zbierać się i budować różne obiekty i struktury przy użyciu różnych bloków 3D. Ze względu na nacisk na prostotę, odkrywanie, randomizowane środowiska, wolność wyboru i zdolność do goszczenia niewiarygodnie dużych kreacji wymyślonych przez graczy, po wydaniu na PC w 2011 roku gra bardzo szybko stała się nie tylko jednym z przełomowych tytułów, które wpłynęły na rozwój wielu przyszłych gier, ale także komercyjnie najbardziej udaną grą wideo wszech czasów. Na początku 2021 roku, Minecraft Java Edition udało się na PC i innych platformach, aby wspólnie być sprzedawane w ponad 200 milionach egzemplarzy, przewyższając nawet legendarny Tetris.

Gra zawiera bogate i ekspansywne światy, które są renderowane w unikalny sposób – za pomocą dużych rozpikselowanych bloków wykonanych z wielu materiałów. Gracze są zachęcani do eksploracji świata, zbierania materiałów, korzystania z rzemiosła do tworzenia nowych obiektów lub typów bloków i ponownego układania świata zgodnie z własnymi upodobaniami.

Stwórz & Host Your Own Dedicated Minecraft Server in a Matter of Minutes!

Po dekadzie na rynku, światy wykonane wewnątrz Minecraft Classic Edition przyciągnęły niewiarygodnie dużą bazę fanów, począwszy od młodych dzieci do doświadczonych graczy, aż do seniorów, którzy wszyscy chcą odkrywać, tworzyć i dzielić się swoimi wyczynami wewnątrz tego zabawnego świata, od małych chat aż do dużych miast i niemożliwych struktur, które wieżą do nieba. Dzięki latom ciągłego rozwoju i rozszerzania funkcji w grze, nowoczesne It pozwala użytkownikom wyrażać swoje pomysły na wiele różnych sposobów.

Typy gry

Survival – Oryginalny tryb, w którym gracze muszą zorganizować swoją przestrzeń życiową i zebrać wystarczającą ilość zasobów w ciągu dnia, aby móc się bronić podczas niebezpiecznych nocy. Creative – Najpopularniejszy tryb Minecrafta, który promuje eksplorację i kreatywność. Wyraź siebie bez ograniczeń. Hardcore – Twarda wersja trybu Survival. Masz tylko jedno życie, więc postaraj się, aby się liczyło. Spectator – Lataj po świecie stworzonym przez innych graczy. Adventure – Tryb opowieści, w którym znajdziesz misje narracyjne, cele i inne zadania.

ymagania systemowe

CPU: Intel Core i3-3210 3,2 GHz / AMD A8-7600 APU 3,1 GHz lub równoważny Pamięć RAM: 4 GB GPU (zintegrowane): Intel HD Graphics 4000 (Ivy Bridge) lub AMD Radeon serii R5 GPU (dyskretny): Nvidia GeForce serii 400 lub AMD Radeon serii HD 7000 z OpenGL 4.4 HDD: Co najmniej 1GB OS: Windows: Windows 7 lub nowszy

Dostępne również: Pobierz Minecraft dla Mac

eśli chcesz doświadczyć Minecraft Classic na swoim PC, bądź pewien, że ta gra będzie działać na nim bezbłędnie, bez względu na to, jak stary komputer masz. Wymaga ona bardzo skromnych zasobów systemowych, dzięki czemu jest idealna nie tylko dla komputerów domowych, ale także dla laptopów.

Uważaj, że Minecraft jest wydawany na PC w dwóch wersjach – oryginalnej wersji Java, która jest oferowana tutaj, która jest nadal aktywnie rozwijana, oraz oddzielnej wersji Xbox, która jest dostępna w Windows 10 Store. Główną zaletą wersji Windows Store jest to, że może ustanowić połączenie online crossplay do graczy, którzy korzystają z Minecraft Java Version na innych platformach non-PC.

Minecraft: Java Edition (znany również po prostu jako Minecraft) to oryginalna wersja gry wideo z blokami, która została opracowana i opublikowana przez Mojang Studios na PC Windows, Linux i macOS. Pierwotnie wydana jako tytuł beta w maju 2009 roku, pełna wersja tego tytułu została zaprezentowana publicznie w listopadzie 2011 roku na MINECON 2011.

Główne cechy

Przełomowa kreatywna gra sandboksowa, która pobiła wszystkie rekordy sprzedaży. Odkrywaj i dostosowuj swój własny wirtualny świat za pomocą klocków. Ignorując ograniczenia fizyki, twórz wszystko, od małych obiektów po sięgające chmur miasta. Graj solo lub razem z przyjaciółmi. Przeglądaj niezliczone kreacje stworzone przez graczy z całego świata. Złożony edytor piaskownicy. Graj w jednym z pięciu dostępnych trybów, od gry solo po multiplayer. Niewielkie wymagania systemowe. Wymaga obecności Javy. Darmowy do wypróbowania na licencji Shareware jako 5-dniowe ograniczone demo.

By LidaAndrades

CPU-Z Portable :: KeyTweak
Przydatne linki