Strona główna > M > Minecraft For Mac

Minecraft for Mac

WersjaMinecraft LATEST
WymaganiaMac OS X 10.8 or later
DeweloperMojang
Strona do pobraniaMinecraft for Mac

Minecraft dla Mac to kreatywna gra typu sandbox, która pozwala graczom na eksplorację proceduralnie generowanego kolorowego świata, zbieranie i budowanie różnych obiektów i struktur przy użyciu różnych bloków 3D. Ze względu na nacisk na prostotę, odkrywanie, randomizowane środowiska, wolność wyboru i zdolność do goszczenia niewiarygodnie dużych kreacji wymyślonych przez swoich graczy, po wydaniu na Maca w 2011 roku gra bardzo szybko stała się nie tylko jednym z przełomowych tytułów, które wpłynęły na rozwój wielu przyszłych gier, ale także komercyjnie najbardziej udaną grą wideo wszech czasów. Pod koniec 2019 roku Minecraft zdołał na Macu i innych platformach sprzedać się łącznie w ponad 176 milionach egzemplarzy, prześcigając nawet legendarnego Tetrisa. Enjoy!

Gra zawiera bogate i ekspansywne światy, które są renderowane w unikalny sposób – za pomocą dużych rozpikselowanych bloków wykonanych z licznych materiałów. Gracze są zachęcani do eksploracji świata, zbierania materiałów, korzystania z rzemiosła do tworzenia nowych obiektów lub typów bloków i ponownego układania świata zgodnie z własnymi upodobaniami. Po dekadzie obecności na rynku, światy stworzone wewnątrz Minecrafta przyciągnęły niesamowicie dużą rzeszę fanów, począwszy od małych dzieci, poprzez wytrawnych graczy, aż po seniorów, którzy chcą odkrywać, tworzyć i dzielić się swoimi wyczynami wewnątrz tego zabawnego świata, od małych chatek aż po wielkie miasta i niemożliwe struktury, które wznoszą się do nieba. Z lat ciągłego rozwoju i ekspansji funkcji w grze, nowoczesne It pozwala użytkownikom wyrazić swoje pomysły w szerokiej gamie sposobów.

Jeśli chcesz doświadczyć Minecrafta na swoim macOS, bądź pewien, że ta gra będzie działać na nim bezbłędnie bez względu na to, jak stary Mac posiadasz. Wymaga bardzo skromnych zasobów systemowych, co czyni ją idealną nie tylko dla domowych Maców, ale także dla laptopów.

Tryby gry

Survival – Oryginalny tryb, który stawia przed graczami zadanie zorganizowania swojej przestrzeni życiowej i zebrania wystarczającej ilości zasobów w ciągu dnia, aby mogli się bronić podczas niebezpiecznych nocy. Creative – Najpopularniejszy tryb Minecrafta, który promuje eksplorację i kreatywność. Wyraź siebie bez ograniczeń. Hardcore – Twarda wersja trybu Survival. Masz tylko jedno życie, więc postaraj się, aby się liczyło. Spectator – Lataj po świecie stworzonym przez innych graczy. Adventure – Tryb opowieści, w którym znajdziesz misje narracyjne, cele i inne zadania.

łówne cechy

Przełomowa kreatywna gra sandboksowa, która pobiła wszystkie rekordy sprzedaży. Odkrywaj i dostosowuj swój własny wirtualny świat za pomocą klocków. Ignorując ograniczenia fizyki, twórz wszystko, od małych obiektów po sięgające chmur miasta. Graj solo lub razem z przyjaciółmi. Przeglądaj niezliczone kreacje stworzone przez graczy z całego świata. Złożony edytor piaskownicy. Graj w jednym z pięciu dostępnych trybów, od gry solo po multiplayer. Niewielkie wymagania systemowe. Wymaga obecności Javy. Darmowa do wypróbowania w ramach licencji próbnej jako 5-dniowe ograniczone demo.

Dostępne również: Pobierz Minecraft dla Windows

By Romelle

Firefox (64-bit) :: Google Chrome (64-bit)
Przydatne linki