Strona główna > M > Minecraft Server

Minecraft Server

WersjaMinecraft Server 1.17 LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 7 64 / Windows 8 / Windows 8 64 / Windows 10 / Windows 10 64
DeweloperMojang
Strona do pobraniaMinecraft Server

Minecraft Server jest poręczne narzędzie do gier dla popularnej gry online sandbox Minecraft, który pozwala użytkownikom na łatwe spin up własnych niestandardowych gier wieloosobowych. Aplikacja jest szczególnie przydatna dla graczy, którzy chcą tworzyć własne serwery w środowisku LAN, z jednym komputerem służącym potrzebie dedykowanego serwera MP, a inni gracze dołączają do niego z wnętrza interfejsu gry. W jego obecnym stanie, aplikacja oferuje prosty sposób na uruchomienie domyślnego typu serwera dla Minecraft, ale brakuje interfejsu GUI, który może pomóc użytkownikom dostosować serwer w łatwy sposób.

Interfejs użytkownika Minecraft Server app jest tak proste, jak to się robi. Po uruchomieniu aplikacji użytkownicy są witani z głównym pulpicie, który pokazuje aktywność automatycznie utworzonego serwera Minecraft. Pulpit jest podzielony na trzy panele – Stats obszar, gdzie informacje o serwerze znajduje się (które obejmują bieżącego wykorzystania pamięci, wykorzystanie procesora, średnia prędkość tick dla serwera, i listing przeniesionych pakietów), “ Log i Chat” obszar, gdzie wszystkie niezbędne raporty serwera są wyświetlane, i wreszcie “ Gracze” obszar, który będzie lista wszystkich obecnie podłączonych graczy.

Jeśli chcesz uruchomić serwer Minecrafta dla wielu graczy samodzielnie, rzeczy stają się trochę zaangażowane (zobacz ten artykuł wiki dla samouczka). Po pierwsze upewnij się, że potrafisz używać java z linii poleceń.

Aby uruchomić swój serwer i nie wpaść w kłopoty, sugerujemy, że powinieneś przynajmniej wiedzieć o następujących rzeczach:

Używanie wiersza poleceń i edycja plików konfiguracyjnych Sieć ogólnie (IP, DHCP, porty, itp.) Twoja konfiguracja systemu Twoja konfiguracja sieci Twoja konfiguracja routera (jeśli chcesz, aby inni ludzie łączyli się przez Internet)

akodowany w JAVA, ta aplikacja nie ma żadnych opcji dostosowywania wewnątrz jego GUI pulpitu. Jednakże, jeśli użytkownicy chcą dostosować serwer, muszą przejść do katalogu instalacyjnego aplikacji i zlokalizować plik właściwości tekstowych. Poprzez edycję jego wpisów, użytkownicy mogą łatwo odblokować wiele funkcji, które mogą promować nowe formy rozgrywki piaskownicy (latanie, trudności, maksymalna liczba graczy, tarło potworów, odległość widoku, PvP, poziom nasion, i wiele innych).

Jest to ważne, aby zauważyć, że nawet jeśli ta aplikacja Minecraft Server jest lekki i szybki, zacznie zużywać coraz więcej wydajności sprzętu komputerowego hosta ze wzrostem podłączonych graczy. Jeśli użytkownicy chcą tworzyć bardzo duże środowiska multiplayer, zaleca się, aby aplikacja ta została uruchomiona na silniejszym nowoczesnym PC.

Minecraft Server jest w 100% DARMOWY i zoptymalizowany do użytku na wszystkich nowoczesnych wersjach systemu operacyjnego Windows. Chociaż jest niezawodny, jego brak kompletnego interfejsu GUI oznacza, że użytkownicy muszą tracić czas na borykanie się z plikami backendu, aby osiągnąć zamierzoną konfigurację serwera.

Minecraft Server jest w 100% BEZPŁATNY.

By McCollumAvilar

Aegisub (64-bit) :: Rockstar Games Launcher
Przydatne linki