Strona główna > E > Euro Truck Simulator 2 For Mac

Euro Truck Simulator 2 for Mac

WersjaEuro Truck Simulator 2 LATEST
WymaganiamacOS 10.12 Sierra or later
DeweloperScs Software
Strona do pobraniaEuro Truck Simulator 2 for Mac

Euro Truck Simulator 2 dla komputerów Mac wyznaczył punkt zwrotny dla gatunku gier symulacyjnych jazdy ciężarówką. Wydana w 2012 roku i wymagająca bardzo skromnej konfiguracji Maca, ta gra poszybowała w górę w popularności i ugruntowała udaną franczyzę, która pozostaje popularna do dziś. W swojej pierwotnej wersji wydania, Euro Truck Simulator 2 obsługiwał swobodną jazdę w kilku krajach europejskich, w tym w Wielkiej Brytanii, Belgii, Niemczech, Włoszech, Holandii, Polsce i innych. Podczas gdy inne gry symulatory skupiały się na wyścigach, ta franczyza pozostała konsekwentnie w prosząc od swoich graczy, aby być ostrożnymi kierowcami, aby mieć wytrzymałość, umiejętności i dostarczyć swój ładunek do ponad 60 europejskich miast, które są połączone z tysiącami mil realistycznych sieci drogowych i wyposażone w setki słynnych struktur i zabytków, które każdy prawdziwy trucker doświadcza podczas swoich długich podróży. Gra promuje szybką, ale bezpieczną jazdę, pozwalając odtworzyć realistyczne wrażenia z jazdy podczas zwiedzania wszystkich czterech zakątków kontynentu europejskiego.

Oprócz wyzwań dla pojedynczego gracza, które wymagały od graczy, aby stale ulepszać swoje ciężarówki, prowadzić własną firmę zajmującą się transportem towarów i dostosowywać wiele aspektów swoich pojazdów, ta gra zapewnia również dostęp do “World of Trucks”, prężnie działającej społeczności internetowej graczy Euro Truck Simulator 2 macOS, gdzie można angażować się w rozmowy, udostępniać swoje kreacje Photo Mode, omawiać zrzuty ekranu, zarządzać swoim awatarem i tablicami rejestracyjnymi i nie tylko.

Gra zawiera dużą flotę realistycznych ciężarówek firm Mercedes, Volvo i Scania, a liczne płatne rozszerzenia odblokowują dostęp do nowych terytoriów europejskich, takich jak kraje bałtyckie, Italia, Francja i inne.

Mimo że ta gra została wydana w 2012 roku, jej duża baza użytkowników wciąż otrzymuje nowe wydania DLC, w tym Going East (2013), Scandinavia (2015), Viva la France (2016), Italia (2016), Beyond the Baltic Sea (2018) i otrzyma ich więcej w przyszłości!

Główne cechy

Kontynuacja popularnego Euro Truck Simulator z 2008 roku i gra, która spopularyzowała gatunek symulacji pojazdów na całym świecie. Prowadź licencjonowane ciężarówki firm MAN, Scania, Renault oraz fikcyjne wersje innych marek, takich jak Mercedes-Benz, Volvo, Iveco i DAF. Podróżuj i zwiedzaj dziesiątki europejskich miast, połączonych tysiącami kilometrów realistycznej sieci dróg. Opanuj szybką i bezpieczną jazdę. Dostarczaj towary na czas, przestrzegając zarówno przepisów drogowych, jak i terminów dostaw. Zanurz się w stylu życia doświadczonego kierowcy ciężarówki. Dostosuj swoją ciężarówkę do własnych potrzeb, naucz się przewozić wiele rodzajów ładunków, oglądaj punkty orientacyjne i słynne budowle podczas swoich podróży. Pełny dostęp do innowacyjnego systemu radiowego, który przesyła prawdziwe europejskie radio internetowe z krajów, przez które właśnie przejeżdżasz. Długoterminowe wsparcie DLC, w tym zarówno rozszerzenia wprowadzające nowe kraje, jak i pakiety akcesoriów umożliwiające szczegółowe dostosowanie ciężarówek. Zoptymalizowana pod kątem użytkowania na nowoczesnym systemie macOS Minimalne wymagania systemowe.

Dostępne również: Pobierz Euro Truck Simulator 2 dla Windows

By Sabra

Ashampoo PDF Pro :: Video Enhancer
Przydatne linki