Strona główna > A > American Truck Simulator

American Truck Simulator

WersjaAmerican Truck Simulator 1.2.1 LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 8 / Windows 10 / Windows 7 64 / Windows 8 64 / Windows 10 64
DeweloperScs Software
Strona do pobraniaAmerican Truck Simulator

American Truck Simulator (znany również jako ATS) to gra symulacyjna pojazdów i biznesu opracowana i wydana przez czeską firmę SCS Software na początku 2016 roku. Jest to sequel i spinoff do niezwykle popularnego tytułu Euro Truck Simulator 2 i jest jednocześnie duchowym następcą “18 Wheels of Steel” franczyzy, która była zarządzana przez SCS Software w latach 2002-2011.

Gra skupia się na emulacji autentycznego doświadczenia prowadzenia dużych ciężarówek towarowych przez realistycznie przedstawione Zachodnie Wybrzeże Stanów Zjednoczonych, z rozbudowanymi elementami zarządzania biznesem, w którym gracze muszą wyszukiwać, organizować i wykonywać różne zadania biznesowe w celu rozwijania swojego biznesu związanego z prowadzeniem ciężarówek.

Zbudowany na szczycie zdolnego silnika ETS2, American Truck Simulator dla PC łatwo pokazuje szczegółową wizualną reprezentację Stanów Zjednoczonych, wiele modeli popularnych amerykańskich ciężarówek i realistyczną fizykę jazdy. Gracze są zobowiązani do naśladowania życia kierowców ciężarówek tak bardzo, jak to możliwe, przestrzegając wszystkich zasad jazdy i dostarczając ładunek na czas i bez uszkodzeń.

Zarobione w grze pieniądze można przeznaczyć na naprawę i modernizację ciężarówek, spłatę kredytów bankowych, zakup nowych pojazdów, a nawet zatrudnianie innych kierowców, którzy będą jeździć dla własnej firmy logistycznej. Po pewnym czasie, gracze będą musieli zainwestować więcej czasu na zarządzanie swoją firmę i flotę ciężarówek, przekształcając tę grę w bardzo zdolny symulator biznesowy.

Rdzeń wersja gry American Truck Simulator zawiera dwa grywalne regiony USA – Kalifornia (największy grywalny obszar w grze z 22 miast, które można odwiedzić, realistyczne 55mph limit jazdy, i wiele znanych miejsc) i Nevada (dodane za darmo post-launch, z 10 miast). Przez cały czas trwania tej gry, wiele nowych obszarów zostały dodane za pośrednictwem bezpłatnych lub Premium aktualizacje – Arizona (16 miast), Nowy Meksyk (14 miast), Oregon (14 miast), Waszyngton (16 miast), i Utah (10 miast).

Wszystkie stany obecne w grze są modelowane realistycznie, ale z redukcji wielkości w skali 1:20. Ponieważ ta gra jest nadal w aktywnym rozwoju, kilka więcej rozszerzeń zostały ogłoszone do przyszłego wydania, w tym Idaho i Kolorado. Na dzień dzisiejszy, gra zawiera 92 odwiedzanych miast, zamierzając rozszerzyć je do co najmniej 110. Marki ciężarówek, które są obecne w grze to Peterbilt, Kenworth, Volvo, International Trucks, and Mack.

Z wielkim modelem jazdy, wciągający tryb zarządzania przedsiębiorstwem, piękne ciężarówki, i środowiska, realistyczna reprezentacja wielu stanów USA, dostęp do stacji radiowych na żywo w Internecie, i niesamowitą różnorodność wyzwań jazdy, American Truck Simulator reprezentuje jeden z najlepszych poważnych gier symulacji jazdy, które mogą być odtwarzane dzisiaj. Gra działa na wielu różnych skromnych konfiguracjach PC do gier i może być nawet odtwarzana na większości nowoczesnych laptopów.

Wymagania systemowe - Can I Run American Truck Simulator

Pamięć: 6 GB Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 760 Procesor: Intel Core 2 Quad Q9650 Rozmiar pliku: 3 GB

Dostępne również: Pobierz American Truck Simulator dla Mac

By Reger

Microsoft Access for Mac :: Xender for PC
Przydatne linki