Strona główna > E > Euro Truck Simulator 2 - Iberia

Euro Truck Simulator 2 - Iberia

WersjaEuro Truck Simulator 2 - Iberia LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 7 64 / Windows 8 / Windows 8 64 / Windows 10 / Windows 10 64
DeweloperSCS Software
Strona do pobraniaEuro Truck Simulator 2 - Iberia

Euro Truck Simulator 2 – Iberia to najnowsze rozszerzenie DLC do słynnego tytułu symulacji jazdy, który zdołał przyciągnąć uwagę milionów graczy z całego świata. Zbudowany na szczycie wypróbowanej i sprawdzonej pętli rozgrywki, która pozwala graczom w pełni zanurzyć się w stylu życia zawodowego kierowcy ciężarówki i właściciela firmy logistycznej, to rozszerzenie zapewnia dogłębny dostęp do Półwyspu Iberyjskiego, który jest domem dla słynnych europejskich krajów Hiszpanii i Portugalii.

Te dwa kraje zostały przeniesione do środowiska gry z oszałamiającą ilością szczegółów, z wieloma głównymi sieciami dróg, malowniczymi środowiskami, takimi jak opustoszała pustynia Tabernas, słynnymi przydrożnymi widokami, takimi jak historyczne zamki, a nawet dostępem do kilku dużych miast, takich jak Madryt, stolica Hiszpanii i Lizbona, stolica Portugalii. Oczywiście, wiele nadmorskich miast, węzłów żeglugowych, dużych zakładów produkcyjnych i miast w głębi lądu są również reprezentowane, pozwalając zarówno doświadczonych i nowych graczy Euro Truck Simulator 2 rozszerzyć swoją sieć zleceń ładunków i transportu towarów z Portugalii aż do innych regionów Europy.

Pierwotnie zapowiadane na koniec 2020 roku, to ambitne rozszerzenie trafiło w końcu do graczy w kwietniu 2021 roku, częściowo dlatego, że twórcy chcieli podnieść oprawę graficzną na zupełnie nowy poziom. Dokonali tego nie tylko w regionach Iberii, ale także w pozostałej części Europy. Gra posiada teraz zaawansowany silnik renderowania otoczenia, bardziej realistyczne lasy i pola, gęstsze miasta i realistyczne obiekty na torach, które sprawiają, że każdy region Hiszpanii i Portugalii, od ich wybrzeża po najwyższe górskie drogi, wygląda wyraźnie i atrakcyjnie.

Gracze mogą oczywiście w pełni zanurzyć się w życiu kierowców ciężarówek, nie tylko odwiedzając miejsca wysyłki, ale także zatrzymując się na stacjach benzynowych i postojach dla ciężarówek, gdzie mogą znaleźć tak bardzo potrzebny odpoczynek.

Dostępny wyłącznie na Steamie, Euro Truck Simulator 2 i jego najnowsze rozszerzenie Iberia może zapewnić fanom symulacji ciężarówek niesamowitą ilość zabawy i immersji. Po zakończeniu prac nad tym imponującym rozszerzeniem DLC, twórcy franczyzy ETS ogłosili już rozpoczęcie prac nad kolejnym projektem, dużą ekspansją Rosji w rozszerzeniu o nazwie “Heart of Russia”.

Nawet jeśli wygląda wizualnie bardziej atrakcyjny, Euro Truck Simulator 2 – Iberia nie zwiększa wymagań systemowych, które są określone przez grę podstawową. Oznacza to, że wszyscy gracze Euro Truck Simulator 2 mogą rozszerzyć swoją rozgrywkę o szczegółowe odwzorowanie Hiszpanii i Portugalii bez konieczności zakupu dodatkowego sprzętu do gier.

.

By Iain

Clip Studio Paint EX :: QuickLook
Przydatne linki