Strona główna > S > Scania Truck Driving Simulator

Scania Truck Driving Simulator

WersjaScania Truck Driving Simulator LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 7 64 / Windows 8 / Windows 8 64 / Windows 10 / Windows 10 64
DeweloperSCS Software
Strona do pobraniaScania Truck Driving Simulator

Scania Truck Driving Simulator to gra wideo przeznaczona na komputery PC. Gracze mają szansę kontrolować ciężarówkę Scania serii R na drodze w tej realistycznej grze symulacyjnej jazdy. Charakteryzuje się piękną grafiką w wysokiej rozdzielczości i wieloma trybami gry, takimi jak tryb prawa jazdy, tryb niebezpiecznej jazdy i tryb jazdy konkursowej.

Jeśli wybierzesz niebezpieczny tryb jazdy, you’ będzie musiał prowadzić ciężarówkę na górzystych drogach wśród burz i innych trudnych warunków środowiskowych. Istnieją nawet blokady dróg i różne przeszkody, aby uczynić go bardziej niebezpieczne, ale zabawa.

Gra w ciężarówki nie byłaby kompletna bez niesamowitych efektów dźwiękowych. Scania Truck Driving Simulator nie tylko wygląda realistycznie, ale także oferuje realistyczne dźwięki jazdy. Usłyszysz odgłosy silnika, klaksony i wszystkie inne dźwięki, które można usłyszeć w prawdziwej ciężarówce.

Czy potrafisz omijać przeszkody podczas cofania przyczepy? Czy masz umiejętność myślenia na boki, aby znaleźć drogę przez skomplikowany tor przeszkód? Czy potrafisz precyzyjnie zaparkować?

By Brockwell

CrossFire :: BlueJ
Przydatne linki