Strona główna > M > Minecraft Education Edition

Minecraft Education Edition

WersjaMinecraft Education Edition 1.14.50 LATEST
WymaganiaWindows 7 / Windows 7 64 / Windows 8 / Windows 8 64 / Windows 10 / Windows 10 64
DeweloperMojang
Strona do pobraniaMinecraft Education Edition

Minecraft Education Edition jest specjalną wersją popularnej gry sandbox Minecraft, która jest zoptymalizowana dla środowisk szkolnych i edukacyjnych, z wbudowanymi narzędziami, które umożliwiają nauczycielom i wychowawcom promowanie współpracy, rozwiązywania problemów i tworzenia bezpośrednio wewnątrz tej wciągającej gry wideo, która jest obecnie odtwarzana przez setki milionów dzieci z całego świata. Wraz z nadejściem pandemii 2020 na całym świecie i wzrostem wysiłków homeschooling, ta wersja Minecraft stała się jeszcze ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Nauczyciele i wychowawcy, którzy zdecydują się wprowadzić Minecraft Education Edition do swoich codziennych sesji z dziećmi i uczniami mogą szybko dowiedzieć się, jak bardzo to narzędzie ewoluowało na przestrzeni lat. Obecnie posiada wbudowane usługi do zarządzania projektami klasowymi, narzędzia do pracy dokumentacyjnej, fora społecznościowe, plany lekcji, rozbudowaną funkcję My Classroom i wiele innych narzędzi do wspierania wydajnego środowiska cyfrowego do zarządzania klasami i bezpiecznego środowiska dla studentów do nauki i zabawy.

Choć istnieje wiele innych rozwiązań internetowych do zarządzania nauką online, wszystkie one wyglądają nieco nijako w porównaniu do Minecraft Education Edition, który może zaoferować dzieciom i studentom prawdziwie wciągające środowisko 3D, gdzie mogą się uczyć podczas zabawy i bezpośredniej komunikacji z rówieśnikami. Aplikacja promuje zaangażowanie, zabawę, wciągające i innowacyjne rozwiązywanie problemów oraz niekończącą się kreatywność.

Podczas gdy nauczyciele mogą ustawić plany lekcji, wycieczki wideo i kompleksowe FAQ, uczniowie muszą tylko trzymać się swojego harmonogramu i pojawić się na czas w sesjach online. Narzędzia obecne w tej grze mogą być wykorzystywane do nauczania wielu rodzajów przedmiotów szkolnych, takich jak matematyka, podstawy inżynierii i architektury, wirtualna turystyka i edukacja historyczna, języki, geografia, biologia, bioróżnorodność, a nawet kodowanie!

Aby to wszystko zorganizować, edukatorzy mogą uzyskać dostęp do w pełni funkcjonalnego zestawu startowego do pobrania, w którym mogą poznać wszystkie funkcje obecne w tej aplikacji i rozpocząć pracę nad swoimi planami lekcji. Mogą nawet angażować się z innymi nauczycielami z całego świata, otrzymując wskazówki i zalecenia dotyczące najlepszych praktyk uczenia się w środowisku gry.

W sumie, Minecraft Education Edition jest w pełni funkcjonalną platformą edukacyjną, która ukrywa wiele nowych funkcji za powierzchnią, która pokazuje zabawną grę dla wszystkich uczestniczących uczniów. Podczas gdy uczniowie mogą czuć, że rozgrywka wewnątrz blokowego świata 3D jest silnie kontrolowana przez nauczyciela, nawet do tego stopnia, że może to ograniczyć ich kreatywność, ta aplikacja jest naprawdę świetnym narzędziem dla zdalnych edukatorów, którzy mogą przejąć pełną kontrolę nad swoim programem nauczania i zapewnić wciągające środowisko do nauki. Aplikacja jest zoptymalizowana dla wszystkich nowoczesnych wersji Windows OS.

Uwaga: Darmowa wersja próbna jest w pełni funkcjonalny, ale ograniczony przez liczbę loginów (25 dla nauczycieli i 10 dla studentów) przed płatnej licencji będzie wymagane, aby kontynuować odtwarzanie.

By Trilby

Microsoft Office 2010 (32-bit) :: PDFCreator
Przydatne linki