Strona główna : Warunki internetowe : Definicja Dysku Google

Dysk Google

Dysk Google to usługa oferowana przez Google który umożliwia przechowywanie i udostępnianie akta online. Usługa została uruchomiona 24 kwietnia 2012 roku i zapewnia 5 GB bezpłatnej przestrzeni dyskowej. Dodatkową przestrzeń dyskową można kupić za miesięczną opłatą.

Celem Dysku Google jest zapewnienie centralnego miejsca do przechowywania plików w Internecie aby mieć do nich dostęp z dowolnego miejsca. Ponadto możesz uzyskać dostęp do Dysku Google z wielu urządzeń, ponieważ oprogramowanie jest dostępne dla Okna, Mac OS X, android, iOS platformy. Usługa zapewnia również interfejs internetowy, który umożliwia organizowanie plików i wyszukiwanie dokumentów według filename lub treść.

Oprócz przechowywania plików online, Dysk Google zapewnia narzędzia do udostępniania plików i współpracy nad projektami z innymi użytkownikami w sieci Sieć. Na przykład zamiast wysyłać duże załączniki e-mailem, możesz wysłać linki do plików z Dysku Google do jednego lub kilku użytkowników. Możesz także skorzystać z internetowych Dokumentów Google aplikacje tworzyć lub edytować dokumenty online. Gdy udostępniasz dokument innym użytkownikom Dysku Google, każdy może jednocześnie wyświetlać i edytować dokument.

Dysk Google umożliwia przeglądanie ponad 30 typy plików bezpośrednio w przeglądarce internetowej. Obejmują one zastrzeżone formaty Google, a także inne popularne typy plików, takie jak dokumenty Adobe Photoshop i Illustrator. Aby uzyskać więcej informacji na temat zastrzeżonych typów plików na Dysku Google, zobacz Typy plików na Dysku Google artykuł na FileInfo.com.

TechLib - słownik komputerowy Tech Lib

Ta strona zawiera techniczną definicję Dysku Google. Wyjaśnia w terminologii komputerowej, co oznacza Dysk Google i jest jednym z wielu terminów internetowych w słowniku TechLib.

Wszystkie definicje na stronie TechLib są napisane tak, aby były dokładne pod względem technicznym, ale także łatwe do zrozumienia. Jeśli uznasz tę definicję Dysku Google za pomocną, możesz odwołać się do niej, korzystając z linków cytowania powyżej.